Fazla Kilolu Olmak Ömrü Kısaltıyor!

Fazla kilolu olmak yalnızca sağlık için zararlı olmakla kalmamakta aynı zamanda yaşam süremizin kısalmasına da yol açmaktadır. Bu nedenle Lida kullanarak bir an evvel fazla kilolarınızdan kurtulmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer bir gün yolunuz Uzakdoğu’ya, örneğin Pekin, Shanghai ya da Tayvan gibi bölgelere düşerse, en fazla şaşıracağınız şeylerden bir tanesinin, sabahın erken saatlerinde egzersiz yapmak için parklara toplanmış 80-90 yaşındaki insanların ne kadar zayıf olduklarını görmek olacaktır. Zaten Lida’nın anavatanı olan bu yörelerde doğal besinlerle beslenen bu insanlar size oldukça zayıf hatta kırılgan gibi görünseler de herhangi bir fiziksel dayanıklılık testinde sizi geçme ihtimallerinin oldukça fazla olduğunu unutmayın.

Japonya’da Halk Sağlığı Kurumu tarafından yapılan araştırmalar, uzun yaşam yaşayan insanların beden-kütle endeksinin 18 ile 22 arasında bulunduğunu, yani kilolu olmadıklarını göstermektedir. Aşırı kilolu olmamaları ve fiziksel olarak çalışkan olmaları, dayanıklılıklarının artmasına ve hem zihinsel hem de fiziksel açıdan uzun yaşamalarına yardımcı olmaktadır.

Zayıflık elbette ki bu insanların özellikle ulaşmak için çaba sarf ettikleri bir durum değildir. Zayıf olmalarının nedeni, beslenme ve egzersiz gibi konularda ılımlı bir yaklaşıma sahip olmalarıdır. Uzun yaşayan bir insanı asla fazla yemek yerken göremeyeceğiniz gibi, genellikle bir köşede miskin miskin otururken de göremezsiniz. Bu insanların daima yapacakları ya da üretecekleri bir şey, daima bir hayat amaçları bulunmaktadır. Şehir hayatının getirdiği miskinlik dolayısıyla alınan fazla kilolar Lida kullanarak sağlıklı bir şekilde verilebilir. Bu hayat amacı onların, amaçsızca oradan oraya savrulup kendilerini tüketim aracılığıyla uyuşturmalarına engel olur. Elbette, üretmekten ve sosyal ilişkilerden zevk alan bu insanlar, hareketsiz bir yaşamı ya da sıkıntıdan yemek yemeyi eğlenceli bulmadıkları için genellikle zayıf ve sağlıklı olmaktadırlar.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.