Fazla Kilolarınıza Veda Etmenin Tam Zamanı!

fazla kilolarFazla kilolardan kurtulabilmek için mutlaka doğru beslenmelisiniz. Aynı zamanda lida form kapsüllerini denemelisiniz. Şişman ve çirkin biri olmak istemiyorsanız mutlaka doğru adımlar atmalısınız. Olarak kafanızı tekrar tekrar yerden yere vurmaya benzer. Hemşire olan bir arkadaşım bir keresinde ” komando operasyonu” olarak adlandırılamalıdır.

Fazla kilo ile uğraşanlara lida tavsiye ediyoruz. Düzenli olarak lida kapsüllerini kullanarak zayıflamayı hızlandırabilirsiniz. Son zamanlarda hızla yayılan kilolara tek çözüm kesinlikle lida kapsülleridir.

Bir ameliyatta bulunduğunu anlatmıştı. Operasyon yüzünün bir tarafında tümör olan bir adama yapılıyordu. Tümör o kadar hızlı yayılmıştı ki adeta adamın yüzünün o kısmı ile kafasının bir kısmını almaları gerekiyordu.

Operasyon boyunca beyin açık kalmıştı ve cerrah adamın apaçık sağlam içkici olduğunu söylemişti. Arkadaşım doktora nasıl anladığını sormuş. Doktor da ona beynin büyüklüğüne bakmasını söylemiş; olması gerektiğinden çok daha küçükmüş. Ve doktor bunun hastanın içki içmesinin doğrudan sonucu olduğunu söylemiş. En basit deyimiyle: Önce alkol gelir, sonra kebap tüm bunların ötesinde, alkolün kilo alımına da büyük katkısı bulunuyor. Çok sayıda insan sadece alkolü keserek büyük miktarlarda kilo kaybediyor.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.