Fazla Kilo Hakkında Lida Açıklaması

Fazla Kilo ve Lida başlığı altında Lidaweb web sitesinde yapılan açıklamada aşağıdaki şekilde obezite etkileri ve şişmanlık hastalığından, bunun Lida ile nasıl yokedilebileceğinden bahsedilmiş.

Alıntı:
“Fazla kilo, sağlığı tehdit eden unsurların en önemli kısmını oluşturmaktadır. Bu ciddi tehditi bertaraf etmek için özenle geliştirilen Lida yüksek potansiyelli bir dalga yaratmayı başarmış ve ne yazık ki bu dalga sebebiyle (ki bu dalga Lida’ nın çok işe yarayan bir ürün olmasından ileri gelir) kötülenmiş, karalanmış ve kullanıcıların gözünde değer kaybetmiştir. Şişmanlık modernleşme sonucu yaygınlaşmıştır. Lida’ da bu yaygınlaşmaya doğru orantılı olarak modernleşmeyle ortaya çıkmıştır. Şişmanlık ilk etapta estetik bir rahatsızlık olarak algılanmıştır. Oysa şişmanlık dahili bir hastalıktır ve birçok hastalığı beraberinde getirir. (Örneğin: hipertansiyon, felç ve kalp krizi.)”

Kaynak: http://www.lidaweb.com

Etiketler: , , ,

“Fazla Kilo Hakkında Lida Açıklaması” için 2 Yorum

  1. meltem diyor ki:

    ben lida kullandım ama 1 ay sonra bobrek tası doktum tekrar kullanabılırmıyım sonra bıber hapı kullandım 1 hafta oldu bırakalı tekrar lıda kullanmamda zarar varmı lutfen cvp verırmısınız ve bende lıdada agız kurulugu ve mıde bulantısı yaptı.

  2. nimet diyor ki:

    bugün lida hapı elime ulaştı hayırlısıyla yarın sabah kullanmaya başlıyorum boyum 1.62 kilom 84 vermem gereken kilo 30 kg dır insallah faydasını görürüm. aonra yazarım detayları

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.