Fazla Kilo Derdi Olan İnsanlara Lida

Fazla kilo derdiniz varsa lida zayıflama hapları deneyebilirsiniz. Sağlıklı şekilde zayıflamak için en doğru kararı lida hapı ile vermelisiniz. Mumlar içerisinde en önemlisi bal mumudur. Bal mumu genellikle karbon sayısı 30 olan mirisil alkolle, palmitik asidin esteridir. İçinde serbest yağ asitleri, alkoller ve hidrokarbonlar da bulunur. Bal mumu arılar tarafından yapılır.

Diyet yaparken olumlu sonuçlar için iyi bir beslenme desteği ve lida zayıflama hapı gibi bitkisel ürünler tercih edilmelidir. Kilo vermeyi lida hapları ile kolaylaştırabilirsiniz. İdeal forma ulaşmak için en doğru kararı vereceğinize eminiz.

Kanjuga linoleik asit kanjuga linoleik asit (cla), 18 karbonlu çoklu doymamış linoleik asidin iki çift bağının metilen bağıyla bağlanmasıylan oluşan izomerleridir. İki izomerin biyolojik etkinlik gösterdiği bildirilmiştir. Başlıca kaynaklan kırmızı et, süt ve süt ürünleridir.

Kimyasal yöntemle hazırlanan şekli diyet eki olarak piyasaya sürülmüştür. Kimyasal maddeler sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. bu sebepten dolayı lida hapı gibi sağlıklı ürünleri kullanmalısınız. Hayvanların çayır ya da soya fasulyesi içeren yemlerle beslenmesi cla mitarım artırır. Beslenme koşullarına bağlı olarak etlerdeki miktarı, etin gramı başına 1.2 ile 12.5 mg arasında değişir. Sütteki miktar, süt yağı başına 20 mg civarındadır.

Deney hayvanlan üzerinde yapılan araştırmalarda, cla’nın antikarsinojenik, bağışıklık geliştirici, antiinflamatuvar, büyüme, yağ birikiminin azalması, kas kitlesinin artması, aterosklerosiz, hipertansiyon ve diyabet riskinin azalması gibi etkilere sahip olduğu sonuçlarına varılmıştır. İnsanlar üzerinde cla verilerek yapılan bazı araştırmalarda beden yağ oranında %3 civarında azalma olmasına karşın, hdlkolesterol düzeyinde azalma, triacilgliserol de artış gözlenmiştir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.