Enerjiyi Artırıcı Yiyecekler

enerji artırıcıDünyamızda değişik idman zayıflama hapı ve egzersiz çeşitleri vardır. Düzenli egzersiz işe yarayacağı gibi sağlıklı zayıflama hapı lida da kullanımı çok önemlidir. Lida kapsüllerini düzenli olarak kullanmaya özen göstermelisiniz.

Fazla kilo sıkıntısına lida form kapsülleri ile son verebilirsiniz. Ama biz bu kitapta, az da olsa, dünyanın kendisi kadar eski olan yoga egzersizlerine yer vereceğiz. İnsanların çoğu yoganın sadece Hindistan’a ait olduğunu düşünmektedirler; oysaki yoga egzersizleri bütün dünya insanına ait bir beden terbiyesi sistemidir.

Egzersiz yaparak zayıflamak biraz zor olsada lida kesin zayıflatıyor ve kısa sürede fiziğinizin şekle girmesini sağlıyor. Mutlaka lida from kapsüllerini kullanmalısınız. Doğru zayıflama kapsülü olduğunu belirtmek isteriz.

Yoga, hızlı bir spor olmadığı için yoga yaparken yorulma ve kalp çarpıntısı söz konusu olamaz. Yoga uzmanlarına göre, insanın yaşayacağı günlerin sayısı, kalp atışlarının oranına göre ayarlanmıştır. Normalde bir dakikada kalbin çarpıntısı 7080 arasındadır ki, hızlı spor yaparken bu rakam neredeyse 1 50’ye yükselir.

Yani yoga uzmanlarınca, spor yapan kişi bir saatte iki saat, bir günde iki gün veya bir yılda iki yıl yaşamış ve de yaşlanmış kabul edilmektedir. Meşhur idmancıların ileri yaşlarda çok ağır hastalıklara yakalandıklarını hemen herkes bilmektedir.

Yoga, dünyadaki en eski ve eksiksiz kendini geliştirme öğretilerinden biridir. Hiçbir din veya örgütle bağlantısı olmayan yoga egzersiz erinin yardımıyla, bedeninizin her yerini nasıl geliştirip denetleyebileceğinizi, sağlık durumunuzu nasıl düzeltebileceğinizi öğreneceksiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.