Elektronik Kirlilik ve Lida Hapı

Lida diyet hapı bedeninizin elektronik kirlilikten daha az etkilenmesi için yapabileceğiniz şeylerden bir tanesi de koruyucu enerji alanınızı güçlendirmeye çalışmaktır. Taocular insan bedenini çevreleyen “Gang tabakaları” adını verdikleri bir enerji kalkanından bahsetmektedirler. Enerjimiz yeterince güçlü olduğunda bedenimizin çevresini saran bu tabakalar, kendilerine özgü bir zeka ile bedeninin dışından gelen zararlı etkileri durdururken yararlı etkilerin bedenimizin içine girmesine, aynı şekilde bedenimizin içindeki zararlı etkenlerin beden dışına atılırken yararlı etkilerin bedenin içinde kalmasına yardımcı olmaktadırlar.

Lida zayıflama aynı zamanda bedenimizin ısı dengesinin sağlanmasına da yardımcı olan bu tabakalar cinsel enerjimizin azalması, hatalı beslenme, yetersiz egzersiz, yetersiz uyku, yanlış solunum gibi nedenlerle zayıflamaktadır. Fakat doğru beslenip cinsel enerjimizi ılımlı bir şekilde kullandığımızda, yeterince uyuyup yeterince egzersiz yaptığımızda ve doğru soluduğumuzda bu tabaka güçlenmektedir. Güçlü bir Gang tabakası, pek çok zararlı etkenin yanı sıra elektronik kirliliğin bedene verdiği zararı da azaltmaktadır.

Lida yosun kapsülü şehir hayatı kaçınılmaz olarak hava kirliliğini de beraberinde getirmektedir. Hava kirliliği yalnızca modern hayatın neden olduğu bir durum değildir. Antik çağlardan günümüze kadar şehirler her zaman bu sorunla boğuşmuş hatta yüzlerce yıl önce Roma, İngiltere ve Paris gibi bazı şehirlerde hava kirliliğine bağlı ölümler bile yaşanmıştır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.