Egzersizlere Lida Desteği

Egzersizlere lida desteğiAralı antrenman ile hücrelerinizi daha akıllı yapabilirsiniz, mitokondrinizi daha etkin kılabilirsiniz ve hatta biraz daha fazla mitokondri yapabilirsiniz. Bu egzersizlerle beraber lida diyet hapı kullandığınız takdirde kilo verme süreci hızlanır. Ancak aynı zamanda yaşın ilerlemesiyle birlikte görülen kas kaybını durdurmak için de bir şeyler yapmalısınız. Hastalanma muayenehanemde yaptırdığım bir egzersiz öne eğilmeden ya da ellerini kullanmadan sandalyeden kalkma egzersizidir. Ne kadar çok insanın (gençlerin bile) uyluklarının yardım olmadan beden ağırlıklarını kaldıramayacak kadar çok kas kaybetmiş olması inanılmazdır. Kendiniz deneyin.

Güç egzersizleri kas büyüklüğünü ve gücünü artırmaya yardım eder, bedcninizdeki mitakondri sayısını artırır ve metabolik hızınızı artırabilir ve böylece dinlenme va da uyku halinde daha fazla kalori yakabilirsiniz. Ayrıca bu egzersizler lida kapsül ile desteklendiği takdirde kilo verme hızınız artacaktır. Hoşunuza giden bir şey bulun, çeşitlendirin ama bir şey deneyin. Yoga (17 milyon Amerikalı yapıyor), merdiven çıkmak, sınav ve mekik gibi bir aktivite yaparak kendi beden ağırlığınızı kullanmak harika olabilir. Bir spor salonu bulmak ve ağırlık kullanmak da kas yapmanın başka bir yoludur. Daha önce hiç ağırlık kaldırmadıysanız, incinme ve sakatlanmadan kaçınmak için uygun teknik ve duruş konusunda spor salonundaki bir çalıştırıcıdan mutlaka tavsiyeler almalısınız.

İdeal olarak her ana kas grubunda kaslarınızda yorgunluğa yol açacak şekilde sekiz ila 10′ ar tekrarlı iki sete kadar çıkmalısınız. Haftada iki ya da üç kez yirmi beş dakikalık bir çalışma tüm temel çalışmaları kapsayabilir. Kimin sağlığını ve metabolizmasını güçlendirmek için harcayacak haftada kırk ila altmış dakikası yoktur ki. Bu çalışmalar lida ile diyet yaptığınız dönemlerde sizi güçlendirecektir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.