Düzgün Fiziğin Nedeni Lida Hapı

Düzgün fiziğin nedeni lida hapıBaşarısız olan diyet girişmleri ile bir çok kişi sıkıntıya girmektedir. Sağlıksız uygulamaları denemeye kalkışan bir çok kişinin zayıflama hataları yüzünden sağlığı bozulmaktadır. Fakat lida kapsülleri ile bu sorundan kurtulmaları mümkündür. Orjinal lida kapsülü sayesinde kısa sürede formunuza ulaşacaksınız.

İlaç pekâlâ, demek ki glikoz ve yağ gibi nihai yaş  öncüllerinin düzeyini azaltmak hem zor, hem de temel biyolojik yakıt oldukları için güvenli değildir. Serbest radikalleri ortadan kaldırmak ve geçiş metallerini tecrit etmek de sınırlı bir etki yapmaktadır, çünkü yaş oluşumu için pek çok alternatif yol mevcuttur.

Diyetlere destek sağlayan antioksidanlar ve lida yardımıyla zayıflama inanılmaz derecede etki gösterecektir. Lida kapsülleri ile zayıflamak sağlık açısından çok yararlıdır. Sizlerde hemen kullanmaya başlamalısınız.

Fakat Şekil l’e genel bir bakış, daha cazip bir hedefi ortaya çıkartabilir: Oksoaldehitler. Bir kere, bu reaktif bileşikler kan şekeri veya trigliseritlere kıyasla çok daha düşük konsantrasyonlarda bulunmaktadır, dolayısı ile vücuttaki toplam düzeyi önemli ölçüde düşürmek için görece az molekülü ortadan kaldırmanız gerekecektir.

Örneğin metilgliyoksal, kan içinde glikoza kıyasla birkaç binde bir düşük konsantrasyonda bulunur. Ayrıca, oksoaldehitler o kadar tehlikeli moleküllerdir ki (daha önce belirttiğim gibi, metilgliyoksal doku proteinlerine saldırma konusunda glikoza kıyasla 40.000 kat daha fazla eğilimlidir), devre dışı bıraktığınız her bir molekül, çok daha büyük bir olasılıkla bekleme listesindeki bir çapraz bağlantının önlenmesi anlamına gelecektir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.