Düzenli Egzersiz ve Lida

Sağlıklı ve düzenli şekilde zayıflamak için lida zayıflama kapsüllerini kullanmalısınız. Lida kapsülleri sayesinde kısa sürede formunuza ulaşabilirsiniz. Orjinal lida kapsülleri diyetsiz kilo vermenize yardımcı olacaktır. Fazla kilolarınızdan kısa sürede lida ile kurtulacaksınız.

Eski usul egzersiz yapma ya da yeşil sebzeleri yemek yerine, pahalı losyonlar kullanarak sağlıklı bir vücudun edinilebileceği düşüncesi satılmaktadır. bu, kötüye kullanılan bilim dünyası boyunca sık sık karşımıza çıkan bir konudur.

Bundan daha fazlasına bakılacak olursa bu reklamlar, güvenilmez bir dünya görüşünü de satmaktadır. Bilimin yalnızca kanıt ve kuram arasındaki hassas bir denge olmadığı düşüncesini pazarlamaktadırlar.

Sağlıklı bir şekilde bitkisel besinlerle lida zayıflama hapı kullanılması kilo vermeyi hızlandıracaktır. Fazla kilo derdinden kısa sürede lida ile kurtulacaksınız. Fazlalıklarınızdan kısa sürede kurtulabilmek için öncelikle dengeli beslenmelisiniz.

Onlar, bunun yerine uluslararası reklam bütçelerinin bütün gücünü kullanarak kendi microcellular complcx’lerini, kendi neutrillium xymerini, kendi tenseur pcptidiquc vegetal ve diğer ürünlerini bilimin, denklemler, moleküler ve bilimsel görünüşlü grafikler,vardır.

Beyaz önlükler içindeki yetkili kişilerden kapsamlı öğretici açıklamalar duymak olduğunu ve bilimsel izlenimi veren şeylerin de para kazanmak için uydurulmuş, düzmece ve havadan konuşulmuş konulardan ibaret olduğunu ileri sürmektedirler. Onlar, bütün güçleriyle bilimin anlaşılmaz olduğu düşüncesini yayıyor ve bu düşünceyi esas olarak bilimde düş kırıcı bir şekilde çok düşük oranlarda temsil edilen genç, çekici bayanlara satıyorlar.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.