Doğum Kilolarına Lida Etkisi

Hamilelik sırasında alınan kilolara lida zayıflama hapları ile veda edeceksiniz. Lida kapsüllerini ancak emzirme dönemi bittikten sonra kullanabilirsiniz. Hamilelikte kullanılması önerilemez. Ayrıca lida zayıflama kapsülleri sağlık açısından yararlı olduğu gibi dinç hissetmenizi de sağlayacaktır.

Son zamanlarda kullanılan sahte lida hapları sağlığı olumsuz yönde etkilemiştir. Düzensiz ve sağlıksız besinler ile kullanılan sahte lida zayıflama haplarını artık kullanmaktan vazçgeçmelisiniz.

Pediatrics’de yazan araştırmacılar, 19972000 yılları arasında, iki yaşından küçük çocuklarda ve bebeklerde 7111 tane istenmeyen ilaç reaksiyonu görüldüğünü bildirdiler. Bu araştırmacılar, “ilaç tedavisine bağlı istenmeyen reaksiyonlar, iki yaşından küçük çocuk ve bebeklerde önemli bir ölüm ve hasar nedenidir” sonucuna vardılar.

Orjinal lida kapsülleri ile istenilen kiloya ulaşın ve düzgün vücuda sahip olun. Sadece sağlıklı kullanılması sonucunda etkisini gösterecektir. Fazla kilo derdinden kurtulmak için lida kapsüllerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Annenin gebelik, doğum ya da emzirme sırasındaki ilaç kullanımı, yılda ortalama 243 bildirilmiş ölüm ile ilişkilidir.«69 fda, bildirilen bu sayıların aslında gerçek ölüm ve olumsuz yan etki rakamlarının sadece yüzde 2’sini yansıttığını kabul etmektedir. Hesabı siz yapın… İstenmeyen ilaç reaksiyonlanyla ilaç köleliği islenmeyen ilaç reaksiyonlarının sonucu ya yaşam boyu reçeteli ilaç köleliği ya da ölümdür. Buna bazen “reçeteli ilaca bağlı hastalık” da denmektedir.

İstenmeyen ilaç reaksiyonları, tüketicinin ilk aldığı ilaçtan kaynaklanan şikayetlerini gidermek amacıyla, diğer reçeteli ilaçları almasını gerektirir. İlaç köleliği, yaşamı kısaltır ve kişinin fonksiyonel yeteneklerini ciddi anlamda kısıtlar. Bu konuda verilebilecek örnek çok ama aşağıda verdiklerimiz sadece en çarpıcı olanları.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.