Doğru Kilo Tedavisi

Doktorunuzun öğütlerini tuttuğunuz halde, hastalık belirtilerinde iyiye doğru bir gelişme olmazsa, bunun nedeni, hastalığa yanlış tanı Doğru kilo tedavisi(teşhis) konması olabilir. Dolayısıyla verilen tedavi de yanlış olur. Ya da tanı doğrudur da, tedavi yanlıştır. Doğru kilo tedavisi için lida kapsül’ den destek almalısınız.

Ancak doktorunuz, durumunuzu iyice gözden geçirdikten sonra, buna karar verebilir. Doktorunuzun sizden istediği, semptomlarınızı doğru olarak, küçümsemeden ya da büyütmeden kendisine anlatmanızdır. Belirtilerin düzelmesinin başka nedenleri de olabilir. Örneğin, bir şeye çok sıkılmış olabilirsiniz, bunu da doktorunuza açmak istemeyebilirsiniz. Ya da doktorunuzdan gizli çok miktarda alkol alıyor, yasal ya da yasal olmayan ilaçlar kullanıyor olabilirsiniz. Bu ilaçlardan lida diyet hapı kullanımı sırasında uzak durun.

Böyle durumlarda, ne kadar doğru olursa olsun, hiçbir kilo tedavi programının yararı olmaz. Yararlı bir zayıflama tedavisi için lida kapsül size yardımcı olacaktır. Hastalığınızın sorumluluğunu duymanız önemlidir. Ancak böylelikle, doktorunuzun yardımıyla hastalığı yenebilirsiniz. Obeziteyi ve fazla kiloları ise kilo düzenleyici lida kapsül yardımı ile yenebilirsiniz.

Geçici olumsuz tepkileriniz varsa, bu ilkeleri aklınızdan çıkarmayın. Karında rahatsızlık, gaz, şişme, bağırsak alışkanlıklarında değişiklik, uykusuzluk, uyuşukluk, kas ağrıları, baş ağrıları, kırıklık gibi belirtiler geçici olarak kötüye doğru gidebilir. Bu gibi değişiklikler genellikle 7-10 gün içinde geçer. Âdet görme tarihlerinde de değişiklikler olabilir ve bunun düzene girmesi 2-3 ay sürebilir. Sağlığınızdaki bu gibi değişikliklerin tümünü doktorunuza bildirin.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.