Doğru Gıda Tercihi

Doğru gıda tercihiArtık, et reyonunda kemikli et yok. Gıdaların geldiği yerle aramıza, kasıtlı olarak bir perde ve bir sır örtüsü çekiliyor. Gıda sektörü, yediklerinizle ilgili gerçekleri bilmenizi istemiyor. Zira öğrendiğiniz takdirde, yemek istemeyebilirsiniz. Filmi, ambalajlardaki etlerden geriye sararsak, bambaşka bir gerçekle karşılaşırsınız. Fabrika gerçeğiyle. Burası bir çiftlik değil bir fabrika. Gerçek şu: Etler, çiftlik ya da çiftçilerle hiç ilgisi olmayan çok uluslu şirketler tarafından işleniyor.

Başarılı ve sağlıklı diyetlerle lida hapı desteği almalısınız. Lida desteği alarak kısa sürede formunuza kavuşacaksınız. Sağlıklı bir şekilde lida kapsüllerini deneyebilirsiniz.

Gıdaların temizliği sağlık açısından çok önemlidir. Düzenli bir şekilde forma girmek için mutlaka beslenme şeklinize özen göstermelisiniz. Ayrıca lida form haplarını kullanarak zayıflamayı deneyebilirsiniz. Lida haplarını kullanan bir çok kişi istediği kiloya kısa sürede gelmeyi başardı. Sizlerde kısa sürede forma girmek istiyorsanız hemen lida form kapsüllerini kullanmaya başlamalısınız.

Artık yiyeceğimiz, hem hayvanların hem de işçilerin suiistimale uğradığı, devasa bir seri üretim sürecinden geçiyor. Üstelik hepimizden, kasıtlı olarak saklanan yöntemler yüzünden, artık çok daha tehlikeliler.

Bütün gıda sisteminin kontrolü çok uluslu şirketlerden oluşan, küçük bir grubun elinde! Tohumdan, süpermarkete giden yolun bekçileri onlar. Mesele sadece ne yediğimiz değil. Asıl mesele; neleri dillendirmeye ve neleri bilmeye iznimizin olduğu. Risk altında olan yalnızca sağlığımız değildir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.