Diyette Doğru Yaklaşım

Diyette doğru yaklaşımDiyet kişilerin öncelikle beslenme alışkanlıklarını değiştirmeleri ile başlar. Sonra bir takım egzersiz programları sonra spor yaparak kilo vermeye çalışılır. ama aslında en doğru olanı dengeli beslenmek ve lida kapsüllerini kullanmaktır.

Lida form hapları ile kısa sürede formunuza kavuşacaksınız. İdeal kiloya gelebilmek için aylarca sağlıksız diyetlerle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır. Düzenli bir şekilde kullanacaksınız. Bu yaklaşım, bireye özgü aile terapisi ihtiyacının yerini tutmaz, ama onu tamamlar.

Erin’a ve vaka yöneticisine “salık verdiğim” okuma materyalleri gibi, aynı şekilde onlara broşürler, kitapçıklar ve profesyonel makalelerin kopyalarını vererek, aynı zamanda tedavi sürecinin anahatlarını yazılı olarak sunarak bu aileyle de bir ittifak kurdum.

Düzenli yapılmış fiziksel egzersizler ve zayıflama hapı lida ile kilo vermeyi deneyebilirsiniz. Düzenli bir şekilde lida form kapsüllerini kullanarak zayıflayabilirsiniz. Asla sadece diyet ile kilo veremezsiniz.

Sonra, vaka yöneticisi ile, sigorta şirketi ile ve aileleri ve hastalan savunan gruplarla (örneğin namı ulusal ruh hastalıkları birliği; anad ulusal anoreksiya nervoza ve ilgili bozukluklar derneği) kurmak zorunda oldukları iletişimle ilgili onlarla doğrudan konuştum. Onlara, erin’ın tedavisinin bu alanlarında arka koltukta oturmayı göze alamayacaklarını söyledim.

Korkak ve çekingen davranmanın zamanı değildi; erin’ın günlük yaşamı hakkında bilgi edinmek için yaptıkları yatırımı, tedavi tazminatlarını korumaya dönük, daha hedefeyönelik bir savunmaya dönüştürmeliydiler. Böylece, onların kızlarına yönelik ilgi ve alakaları yenidençerçeveienmiş ve yeni bir hedefe yönlendirilmiştir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.