Diyetsiz Zayıflama

diyetsiz zayıflamaDiyet yapmadan zayıflamak mümkün mü? Evet diyetsiz lida hapları sayesinde zayıflamak mümkündür. Düzenli bir şekilde fazlalıklarınızdan lida form kapsülleri ile kurtulabilirsiniz. Zayıflamak için aylarca diyet yada spor yapmanıza gerek yok. Sadece lida kullanmanız sizi istediğiniz kiloya getirecektir.

Düzenli diyet uygulamaları ve lida kapsülleri ile sağlıklı kilo verilebilr. Dengeli bir şekilde forma girebilirsiniz. Mutlaka lida kapsüllerini kullanmalısınız. Fazlalıklardan kısa zaman içerisinde kurtulabilirsiniz.

Örneğin, benvenuto cellini, floransa’da loggia dei lanzi binasının önündeki meşhur bronz perseus heykeli üzerinde çalışırken birden ateşlenmiş ve evine gidip dinlenmek zorunda kalmış. Cellini acılar içinde kıvranırken yardımcılarından biri odasına girip, “benvenuto,

Heykelin mahvolmuş, ne yaparsak yapalım eserinizi kurtarabilmemiz pek mümkün değil gibi gözüküyor,” demiş.Ünlü heykeltıraş apar topar üstünü giyinip ocağa indiğinde dökme demirinin donduğunu görmüş. Kuru meşe getirtip hemen ocağı yakmış. Var gücüyle, yağan yağmurun altında çalışarak eserini kurtarmayı başarmış.

Cellini bu başarısının ardından şunları söyler: “îşimi bitirdiğimde oradaki bir banka öylece oturdum. Yemeğimi büyük bir iştahla yedim ve herkesle beraber içki içtim. Sonra mutlu ve son derece sağlıklı bir şekilde yatağıma geçtiğimde gün doğmak üzereydi.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.