Diyete Fayda Sağlayan Lida

Diyete fayda sağlayan lidaEğer lida kapsül kullanımı normalse metabolizmanın hızlı çalıştığını gösteriyor, yararlıdır. Kabızlık sorunu yaşayanlara özel önerileriniz var mı? Bir kere yoğurt ve ayran iyidir. Bu tip gıdalar lida kapsül destekli diyetlerde bolca tüketilmelidir. Bağırsak florasını düzeltirler. Kabızlığın en büyük sebebi korkulup yağ yenmemesidir, yani vücutta yeterli sağlıklı yağların olmamasıdır.

Kabız olanlar sabah ve akşam bir kaşık zeytinyağı içebilirler. Tereyağı ve balıkyağı da aynı şekilde önemli… Ketentohumu da faydalı ancak fazlası ishal yapar. Ya bütünüyle yoğurda karıştırıp yiyeceğiz ya da öğütüp hemen tüketeceğiz. Çekildikten sonra 15 dakika içinde kullanılması lazım.

Salatalara ve cacığa da çok yakışır. İbni Sina her gün bir büyük sarımsak yiyin diyor. Ayrıca balık da bağırsakları çok iyi çalıştırıyor. Turpla beraber, bol zeytinyağlı ve limonlu havuç salatası yenilebilir. Havucun glisemik indeksi biraz yüksek ama pişmemiş olarak yenebilir. Bu şekilde beslenmek lida zayıflama hapı ile desteklediğiniz diyete fayda sağlayacaktır.

Bir ara alternatif zayıflama için altın çilek furyası yaşandı. Ne dersiniz? Altın çilek atropindir ve atropin de tansiyonu olanlar ve kalp hastaları için fazlasıyla tehlikelidir. Toplumumuzda bir türlü soğuk algınlığından kurtulamayan, sürekli ilaç kullanan kişiler var. Bunun sebebi psikolojik midir? Yoksa bağışıklık sistemi zayıflığından mıdır? Diyet sırasında zayıflayan bağışıklık sistemini lida kapsül ile kısa zamanda güçlendirebilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.