Diyet Zihinde Başlar

Konumuz kilo kaybetmek olduğunda, bu fikir bile çoğumuzu korkutabilmektedir. Maalesef, bu durum sizi yeni yıl kararlarınızı gerçekleştirmekten ya da belli bir diyet programını takip etmekten alıkoyuyor olabilir. En güçlü karar mekanizması sizin aklınızdır. Eski alışkanlıklar ve hedef kilonuza ulaşmanız için görünürde imkansız olan görevler, ya diyete başlamanızı engellemekte ya da kısa bir zaman sonra diyeti bırakmanıza sebep olabilir.

Kilo kaybedemediğiniz fikrini aşabilmek için, durumu bir matematikçi edasıyla ele almalısınız. Endişelenmeyin, matematik o kadar basit ki bir çocuk bile bunu çözebilir. Bu problemde Lida zayıflama hapı size büyük ölçüde yardımcı olacaktır.Öncelikle, bir kilogram yaklaşık 7500 kaloridir. Bu değer, fazla görünse de günlük eylemlerinizin 2000 kalori yaktığını düşünürsek, zaten bedeniniz işin büyük kısmını sizin için yapmaktadır.Kaç kilo vermek istiyorsunuz? Eğer dokuz kilo vermek istiyorsanız, gerçekten 70.000 kalori yakmayı hedeflemelisiniz.70.000 kalori, 9 kilodan çok daha korkutucudur ancak haftada 14.000 kaloriyi zaten uyuyarak ve nefes alarak verebildiğinize göre, hedefinizi makul görebilirsiniz. Yapmanız gereken bir kalori takip aracı ve Lida kapsül kullanmaktır. Bu araçlar, internet üzerinden ücretsiz olarak ulaşılabilirler; hızlı bir Google araması yapın ve birini seçin. Takip aracını her gün kullanırsanız, etkili olacaktır. İlaveten, olabildiğinizce dürüst ve doğru olmaya çalışınız. Bu yöntem, yemeği kalorilerinizi düşük tutmak adına eklemeyi unutursanız, geçerli olmayacaktır.

Dokuz kilo kaybetme hedefimize dönecek olursak, eğer bunu 5 aylık bir süreç içinde ele alırsanız amacınızın imkansız olmadığını ve hatta çocuk oyuncağı olduğunu göreceksiniz. Her gün 500 kalorilik kesintiye giderek amacınıza ulaşabilirsiniz. Eğer hafif bir egzersiz rutinine veya Lida tablete başlarsanız, günlük kalori yakma sayınızı 2200’e çıkarabilirsiniz. Günlük 1700 kalorinin altında kaldığınız sürece istediğinizi yiyebilirsiniz ve böylece bir haftada neredeyse yarım kilo verebilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.