Diyet Yemekleri ve Lida Kullanımı

Sağlıklı yiyecekler vücudumuzda olumlu etkiler gösterir öncelikle kilo vermek için yapılan hatalardan başlayalım mesela sadece salata yiyerek günlerini geçiren kişiler var hata yapıyorlar çünkü salata günlük almanız gereken enerji ve besin değerini tek başına karşılayamaz. Bunun yerine her şeyden beslenerek lida hapı ile zayıflayabilirsiniz her şeyden gönül rahatlı ile yiyerek ve sonra lida zayıflama hapını kullanarak forma kavuşabilirsiniz.

Bir kaç yıl önce zayıflama amacıyla özel bir “çin çayı” kullanan belçikalılar ve ingilizlerde birçok kalıcı böbrek yetersizliği vakaları bildirildi ve gene çok üriner kanserler görüldü. Bu olayların tekrar Bunların büyük ölçüde bu çaya karışmış bir mantar toksininden ileri geldiği anlaşıldı. Obezitenin kendine yönelik tedavisi yanında, eşlik eden hastalıklarla mücadele daha da önemlidir. Hipergliseminin kontrol altında tutulması, aterojenik plazma lipid patterninin gerektiğinde ilaçlarla düzeltilmesi, hipertansiyonunun etkili bir şekilde tedavisi hastanın ömrünü uzatacaktır.

Bariatrik cerrahların bile tavsiyesi, lida zayıflama haplarının uzun yıllardan beri obezite tehlikesine karşı önlem alınabileceği konusunda bilgiler verilmiştir. Ayrıca şişmanlıkta cerrahi tedavisi için çeşitli yöntemler uygulanmaktadır. Diyet, egyaşanmaması için lida haplarını kullanarak hastalık risikini ortadan kaldırmalısınız. zersiz, davranış tedavisi ve ilaç tedavisi kombine olarak uygulansa bile başarı oranı çok yüksek olmamakta, maksimum kilo indirimi sağlandıktan sonraki 2 yıl içinde nüks sık görülmektedir. Bu durum cerrahiye yöneltmektedir. Genellikle bmı 40 veya üstünde ise ve medikal tedavi ile sonuç almamıyorsa cerrahi tedavi düşünülmelidir.

Diyabet, uykuapne, ciddi kardiovasküler risk, solunum sıkıntısı, hareketi kısıtlayan dejeneratif eklem hastalığı, işini yapamama gibi durumlar obeziteye eşlik ediyorsa bmı sının 35’e çekilebilir. Genellikle uygulanmakta olan dört ameliyat tipi vardır. Bunlardan ikisi mideyi daraltıcı, biri hem daraltıcı hem kısmen malabsorpsiyon yapıcı tipte, dördüncüsü ise ön planda malabsorpsiyon yolu ile kilo kaybettiricidir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.