Diyet ve Yaşam Tarzı

Her zaman olduğu gibi, tercih yine sizin, sağlık konusundaki konuşmalarda en çok suiistimal edilen terimlerden biri “genetik” sözcüğüdür. Neredeyse her hafta genetik keşiflerle ilgili haberler duyuyoruz. Kanserden alışveriş takıntısına kadar her türlü problemin kökeninde genetik olduğu söyleniyor.

Fazla kilo başınızın belası olmaktan artık çıkacak ve  lida kapsülü ile kısa sürede kilo problemlerinden kurtulacaksınız. Formda kalıp dinç bir fiziğe sahip olmanın keyfini lida kapsülleri ile çıkaracaksınız. Lida zayıflama hapı sağlık konusunda hiç yan etkisi olmayan tamamen bitkisel bir kapsüldür.

Bilim adamları genelde geni, belirli bir hastalık ile ilişkilendirilmiş olarak tanımlarlar, ama detaylar çarpıtılır ve yanlış yorumlanır. Çoğu insan genlerin ne olduğunu ve nasıl çalıştıklarını bilmez. Neyin ne zaman kullanılacağını bilmeden hareket eder. Fakat lida hapı’ nın nasıl kullanacağınız açısından örnekler bulabilirsiniz. Güvenilir  zayıflama hapı lida her zaman yanınızda ve sizlerin daha güzel görünmesi için size yardımcı olacaktır.

Biz de sonunda, genlerin sağlığı direkt olarak kontrol ettiklerine inanırız, oysa böyle bir şey yoktur. Çünkü hücrelerimiz için yarattığımız çevre, genlerimizin ifadesini kontrol eder. Gerçekten genetik hastalıkların var olduğu doğrudur, ancak bu hastalıkların etkilediği grup nüfusun yüzde beşi kadar bile değildir.

Çevre, soyaçekimden baskın çıkar ve siz çevrenizi kontrol edebilirsiniz. Vücudumuza zararlı olabilecek yiyeceklerden ve hareketlerden kaçınmalıyız. Sağlıklı bir egzersiz yapmak için düzenli egzersiz yapmanın vücuda yararları hakkında detaylı bilgi edinmelisiniz.

Nasıl yaşlandığınızı ve hangi hastalıkları geçireceğinizi (ya da geçirmeyeceğinizi) etkileyecek ölçüde kontrol sahibisiniz. Doğru genleri devreye sokun, yanlış genleri uzak tutun. Sağlığı belirleyen genler değil, hücrelerdir. Sorumlu olan biziz. Hücrelerinizin sağlığını en üst seviyeye çıkarmak için altı yolu kullandığınızda, genlerinizin ifadesini kontrol altına almış olursunuz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.