Diyet ve Lida Kapsülü Desteği

diyet ve lida kapsül desteğiZayıflamak deyince ilk aklımıza gelen diyet ve spor olur. Vücumuzu dengede tutmak ve bunuda diyet ile sağlamak çoğu zaman mümkün olmuyor. Ancak diyet ve spordan daha etkili olan lida size etkili bir performans gösterecektir. Sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtularak dorma girmenizi sağlayacaktır.

Lida kullanımı sırasında her şeyden önce beslenme alışkanlığınızı doğru yönde değiştirmek ve bu durumda bilinçli olmanız grekiyor. Lida form hapı sağlıklı, etkili ve güvenilir bir kapsül olması nedeniyle istediğiniz fiziğe ulaşmanızı hızlandıracaktır. Burda szinde katkınız beslenmenize daha dikkat etmektir. Etkili aynı zamanda sağlıklı besin maddeleri ve lida kapsülü zayıflamanızı kolaylaştıracaktır.

Lida ile uygulanan saçma sapan diyetler, performansın yanı sıra sağlığı da olumsuz yönde etkilemektedir. Bu nedenle; hızlı ağırlık kaybı yöntemlerinden kaçınılmalıdır. Ayrıca lida ile birlikta aç kalınmamalıdır. Yapılan bir çalışmada, diüretik ajan kullanımı sonrası, 1500 m, 5 ve 10 km koşularda, sırasıyla performansta %3.1, 6.7, ve 6.3 azalmalar olmuştur. Vücut ağırlığının %3’ünün kaybedildiği dehidrasyon durumunda yürümeye devam ettirilen sporcuların, yürüme sürelerinin %30 oranında azaldığı bir başka çalışma bulgusudur.

Kaybedilen suyun geri alınarak dehidrasyonun ortadan kaldırılması sonucunda bile, sporcuların su kaybetmeden önceki performansına ulaşamadıkları gösterilmiştir. En önemli nokta; sezon öncesi sporcuların vücut ağırlıklarına dikkat etmeleri ve müsabakadan en az 810 hafta önce kilo sorunlarını halletmeye çalışmalarıdır.

Müsabakaya 4 Hafta kala ise, kilo sorunlarını büyük ölçüde halletmiş olmalıdırlar. Çünkü müsabakanın hemen öncesinde ağırlık kaybı performansı etkilemektedir. Kısa sürede oluşacak kayıplar, sıvı ve elektrolit kaybı ile glikojen depolarından olmaktadır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.