Diyet Uygulamaları ve Lida

Bu, konuların yeterince incelenmemesinden dolayı değildir. Bu, insanların holistik gereksinimlerine karşılık vermede görevini ihmal eden tıp hegemonyasına bir örnek de değildir. Birçok durumda araştırma yapılmıştır ve beslenme uzmanlarının daha özel iddiaları kesinlikle lida kapsüllerinin işe yaramasıdır.

Esasında yanlış uygulama olmadığı ortaya konmuştur.  Lida hapının be antioksidanların peri masalı buna verilecek harikulade bir örnektir. Flepimizin bildiği sağduyulu diyet uygulamaları hâlâ geçerlidir. Ama gerekçesiz, gereksiz yere aşırı komplike hale getirilmiş temel beslenme tavsiyeleri bana göre beslenmeci hareketin en büyük suçlarından birisidir. Belirttiğim gibi süpermarketlerde tüketicilerin şaşkınlık içinde felç durumuna düşmelerinden söz etmek aşırılık olmayacaktır.

Kilo vermeye yardımcı lida ile pozitif düşünün ve etkisini fazlası ile görün. Orjinal lida kapsülleri sayesinde kısa sürede farkı göreceksiniz. Kalıcı bir kilo sağlayan lida kapsüllerini zaman geçirmeden kullanmaya başlamalısınız.

Ama onların korkudan felç olmalarından farksızdır. Ata erkilciliğin kötü bir ünü olabilir. Ama hastalarında yaşam değiştirmeyi kabul ettirmede mckeith’in konsültasyon yöntemlerini ciddi bir taktik olarak kullanacak bir doktora rastlamak zordur. Mckeith ile birlikte ateş ve sülfürün ulusal televizyonda izleyenlerin üzerine yağdığını görüyoruz: bahçede adınızın yazılı olduğu bir çikolata mezar taşı, obezler için halkın içinde ben buradayım diye bağıran giysi. Televizyon çekiciliği kadar baştan çıkarıcı bir duruş. Bir hareket yaratma havası var.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.