Dengesiz Beslenme

Besledengesiz beslenmenme konusunda detaylı bilgileri almak için diyetisyen önerisi almalısınız. Doğru beslenmek ve lida form kapsüllerinin desteği ile kısa zamanda kilolarınızdan kurtulacaksınız. Kilo sorunu olan kişilerin zayıflama amacıyla yaptıkları bazı bilinçsiz diyetler sağlık problemleri yaratacağından bilinçsizsiz diyetlerden uzak durmalısınız.

Lida zayıflama hapı’ nın desteği zayıflamanızı kolayaştıracağı gibi bir çok rahatsızlıklarınızdan da kurtulmanızı sağlayacaktır. Fazlalıklardan kurtulmak ve kısa zamanda fit bir vücuda sahip olmak için mutlaka dengeli beslenmeye özen göstermelisiniz.

Diyet yaparken dikkat etmeniz gereken kurallardan bir taneside lida kullanım sırasında beslenme şeklidir. Lida kullanırken düzenli uyku, beslenme ve haraketlilik çok önemlidir. Kilo vermenizi hızlandırabilir.

Ciddi anlamda niyetiniz zayıflamaksa lida kapsül yardımcı olabilir. örneğin hindistan’da %60′ ı trans içeren bitkisel menşe’li yağlı bir maddeden yararlanılmaktadır. (Aynı şekilde) bu ürünler beslenmenin temel hammaddeleri olmuşlardır. On iki yıl sonra ne olacağı bilinir miydi? Yeni Delhi’nin kalp krizleri oranında en aşağı elli yıllık bir rekorla tanışacağı? Trans yağ asidi sadece üçüncü dünyayı ele geçirmiş değildir.

Avrupalının beslenmesinde de kendini kabul ettirmiş bulunmaktadır. Dr. Cohen ve Dr. Serog, yemesini bilmek kılavuzunun 2006 baskısında, fransa’ da satılan bisküvilerde, pastacılıkta ve üzerine tatlı madde sürülmüş hamurlu yiyeceklerde kısmen hidrojenlenmiş yağın varlığının artışını birçok defa ele alıp göz önüne üstelik, bunu usame ben laden asla yapamayacaktır. Olsun ama benim için işin en şaşırtıcı yanı; Birleşik devletler’ in değil, ama atlantik’in öte yakasının başına gelmekte olandır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.