Cilt Sağlığınız İçin Lida Tablet

Cilt hastalıkları uzmanlarının deri soyucu kremlere güveni vardır. Bu kremler ile beraber kullanılan Lida form hapı cildin en üst tabakasındaki hücreleri atarak alttaki daha genç hücrelerin açığa çıkmasını, dolayısıyla cildinizin daha pürüzsüz görünmesini ve yumuşak olmasını sağlar. Kremler kırışıklıkları gidermese de nemlendirici kremin cildin yüzeyine nüfuz etmesini ve daha dolgun görünmesini sağlar. Ancak çok sık uygulamadan kaçının; cildinizde kızarıklığa ve pullanmaya neden olabilir.

“Peeling” kremleri: Cildin üst tabakasına haftada bir kez salisilik asit gibi bir madde içeren kremle hafifçe “peeling” uygulamanın cildinizin yenilenmesini hızlandırarak daha iyi görünmesini sağladığına dair bazı kanıtlar vardır. Ancak bu ürünler de cildin tahriş olmasına yol açabilecekleri için dikkatli olun.bu tahrişi en aza indirmek için Lida kapsül kullanımını tavsiye ediyoruz. Bu riskin cildin doğal yaşlanma sürecinin en hızlı işlediği açık tenli kişilerde en yüksek olması da talihin cilvesi olsa gerek.

Retinoidler: Cilt kremlerinde bulunan ve olumlu etki gösterdiğine dair kanıtlar bulunan bir başka bileşik grubunu oluşturur. A vitamini türevidirler. Retinova adlı ürün güneşe bağlı hasara uğramış cildin ve bunun yanı sıra diğer bazı cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılmak üzere ruhsat almıştır. Ancak bu ürün de cildin tahriş olmasına ve güneşe karşı daha duyarlı hale gelmesine yol açabilir. Bu nedenle retinoidler uygulanırken Lida tablet kullanmalı ve cildin daha da dikkatli korunması gerekir.Araştırmacılar yüz kremlerinin bileşimindeki maddelerin etkilerini incelemektedirler; ancak bugüne kadar uzun süreli fayda sağladığı gösterilmiş olanlar yalnızca güneşten koruyucu ultraviyole filtreleridir.

Bir kez daha altını çizmek istiyorum: Cildinizin daha uzun süre genç görünmesini sağlamak için yapabileceğiniz en önemli iki şey;

  • Güneşten korunmak ve
  • Sigarayı bırakmaktır.

Başka hiçbir önlem bu kadar etkili olamaz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.