Bölgesel Yağlanmada Lida Hapı Etkisi

Bölgesel yerlerimizi bir türlü eritemeyiz eritmekte zorluk çekeriz. Basen göbek şikayetlerimizi dert ederiz fakat artık Lida hapı sayesinde bölgesel yerlerinizdeki yağlarda eriyecek forma gireceksiniz. Bölgesel yerlerimizi ne yaparsak yapalım bir türlü ertimekte zorluk çekeriz sağlıklı şekilde kilo vermek için en ideal kapsül orjinal Lida kapsülleridir. Kısa sürede forma girmek istiyorsanız sadece Lida haplarını düzenli kullanmanız yeterli olacaktır. Fakat Lida haplarını yemeklerden önce alınması daha yararlı olacaktır.

Lida hapı üzerinde normal değerleri 68 nmol/l olarak verilmektedir. Bu çok küçük konsantrasyonların tayini ve molibden statüsünün değerlendirilmesi güçtür. İhtiyaç ve gıda kaynakları molibden için diyetsel referans alımlar gösterilmiştir. Molibden hayvansal ve bitkisel kaynaklı gıdalarda oldukça yaygın olarak bulunmaktadır. Tahıl değirmenlerde işlenirken içerdiği molibden ortalama % 40 oranında kaybedilir. Sakatat, yumurta, baklagiller molibden kaynaklarmdandır. Bol enerjinin oluşumu için Lida zayıflama hapları en ideal haplardır. Güvenle kullanabilirsiniz.

Yeşil sebzeler ve meyvalar molibdenden fakirdir. Emilimi iv i olduğu için eksikliği kolay görülmez. Eksikliği deney hayvanlarında net eksiklik tablosunun elemanları iyi belirlenmiş olsa da insanda eksiklik tabloları iyi gözlemlenmiş değildir. Molibdensiz ve uzun süren total parenteral beslemede (tpn) kükürtlü amino asitlerin (ıııctlüonine, lıonıocı/stciııc) metabolizmasının bozulmasına bağlı komava varan merkez sinir sistemi değişiklikleri bildirilmiştir.

Saç dökülmesi ve yorgunluk eksiklik belirtileri arasındadır. Fizyolojik işlevlerini göz önüne alırsak eksikliğinde antioksidan cevabın vetersizleşmesi, çevre kirliliğinden veya salata gibi gıdaların saklanmasında kullanılmasından kaynaklanan sülfitlere karşı toleransın azalması, toksik kimyasalların ve ilaçların detoksifikasyon yeteneğinde azalma beklenir. Bazı yörelerde özofagus kanserinin çok sık görülmesinde diğer eksikliklerle birlikte molibden eksikliğinin katkısı olabilir, sinsi eksikliğinin sonuçlarını ortaya çıkarabilmek için veni çalışmalar gerekmektedir. Tedavi. Molibden eksikliği şüphesinde çeşitli multivitaminmineral preparatlarmda bulunan nıolibdenden yararlanılabilir. İzole oral preparatı (sodium molybdenate) bizim pivasamızda bulunmamaktadır. Toksisite. Yukarıda belirtilen referans alımların 1020 katı dozlarda ürik asit düzeyini yükselterek gut krizine yol açabilir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.