Bitmeyen Probleminiz Kiloya Yeni Bir Yol

kilo problemleriAnlık bir mutlulukta, kendimizi yavaş yavaş tüketmek üzere olduğumuzu fark edemiyoruz. Kanseri yenen kişileri bilirsiniz. Çoğu zaman “düşüncelerimi değiştirdim, kanseri yendim” derler. Bu insanlar bağımlı oldukları peptiti değiştirmeyi başarmışlardır. “artık yeter ben tedavi olacağım” derler ve bu kararlılıkla hücreye yeni ve güzel aktarımlarda bulunurlar.

Son zamanalarda özellikle bayanların en büyük problemi fazla kilolardır. Daha güzel görünmek için fazla kilolarından kurtulmak istiyorlar. Vücuttaki yağ miktarını orantılayarak fazla yağlardan kurtulmak için lida kapsüllerini deneyebilirsiniz. Kilo vermeye başlarken asla ve asla aceleci olmamalısınız.

Vücutta biriken aşırı toksik yüke karşı lida kapsülü yardımcı olacaktır. Lida kullanarak vücudunuzdaki toksinlerden kurtularak sağlıklı bir şekilde yaşamaya devam edeceksiniz. Hiç bir şekilde zorluk çekmeden kurusursuz fiziğe geleceksiniz.

Bu aktarımlar da o hücrenin yenilenmesini sağlar. İçinizin isteklerine dikkat edin her şeyi isteyebilirsiniz. Üstelik istekleriniz konusunda çok mantıklı bahaneler sunabilirsiniz. Hücrenin istekleri; Hücre beyine;”açım yemek istiyorum” “üzgünüm bana üzülecek nedenler bul”Yüzünüzdeki o kocaman gülümseme, içinize sığmayan yaşama sevinci, mutlak huzur size neleri düşündürürdü. Tıpkı ameliyat olduğuna inanan hastalar gibi… Hastaneden çıktıktan sonra, zihninizde sadece oluş halinde, yani hisseder halde olun. Eğer bir süre sonra virüsler oluşursa, minik operasyonlar yapın onlara.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.