Bikini Seçimi ve Lida Kapsül

Bikini seçimi ve Lida formLida zayıflama hapı sayesinde artık bikini bedenine sahipsiniz ve yapmanız gereken şey sizin vücut şeklinize uygun olan bikiniyi seçmektir. Yanlış deniz giysisi bütün bu Lida ile sıkı çalışmanızın heba olmasına neden olabilir çünkü farklı vücut şekilleri farklı tipte kumaş ve tasarım gerektirmektedir. Aşağıdaki listeden size uygun olan vücut şeklinizi belirleyin ve ona uygun deniz giysisi seçin.

Minyon tip: Hepsinde sevimli, tek renk deniz giysisi, bikini tarzı. Göze çarpmayan desenler olabilir. Üst kısımdaki basit süs lemeler kıvrımlarınızı vurgulayacaktır. Eğer göğüslerinizi daha dolgun göstermek istiyorsanız, pad ile desteklenen tarzdaki bi kiniler bu konuda size yardımcı olacaktır. Uzun ve ince Siz, uzun bacaklarınızın görünmesini isteyeceği niz için en iyisi kenar bağcıklı ya da bacak kısmı yüksek kesim olan koyu renk bikini giymelisiniz. Bu tip bayanlar genelde  Lida ile zayıflamayı tercih edenlerdir.

Kısa bacak Yüksek kesim deniz giysileri ya da kenardan bağcıklı bikiniler daha uzun ve daha ince bacaklara sahip olduğunuz yanılsaması yaratacaktır.Büyük göğüs Alttan bağlı büstiyerin yanı sıra boyundan ekstra bağ ile desteklenen bikiniler uygundur. Ayarlanabilir omuz şeritleri mutlaka olmalıdır. Size bu konuda Lida kapsül zayıflama sistemi yardımcı olacaktır.

Eğer egzersiz programı ve Lida bölgesel incelme hapı ile basen bölgesini sıklaştırmaya zaman bulamadıysanız, tek parça bir deniz giysisi almalısınız. Bu, daha sıkı olan ekstra likralı düşük kesim olmalıdır. Bir bikini olarak kısa kesim türlerini seçin. Karın düzleştirici Asla çizgili ya da düz türleri tercih etmeyin! Sıkılaştırıcı yan kenarları olan koyu renk deniz giysileri problemli alanların yumuşatılması için uygun olacaktır. Armut biçimli yanıt basitliktir. Alt kısımda düz renkler tercih edilmelidir. Boyundan bağlı türleri daha iyi olacaktır. Renkli, seksi bir eteklik resmi tamamlayacaktır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.