Bende İncelmek İstiyorum!

Sağlıklı bir şekilde incelmek için lida zayıflama haplarını kullanmaya başlamalısınız. Orjinal lida kapsülü ile forma gireceksiniz. Düzgün fiziğe gelmek için sadece lida kullanmanız yeterli olacaktır. Lida ile kilo verimi hızlı ve kolay sağlanacaktır.

Klonal yayılma” açıklamasının, çok sayıda farklı mutasyonun hücredeki diğer bütün alternatif soyların yerine geçen belirli bir mitokondriyal soyun ortaya çıkmasına neden olduğu gerçeği ile bağdaştınlması da çok güçtü. Yani, bir hücredeki mutant mitokondrilerin tamamı aynı mutasyonu içeriyor olmasına karşın, böyle ikinci bir hücre sıklıkla hepsi de birincisinde bulunandan tamamen farklı bir mutasyon barındıran mitokondriier içerir.

Hızlı kilo vermeye yardımcı lida ile zayıflama tavsiyeleri‘ ni dikkate almalısınız. Etkisini tam anlamıyla görmek için lida kullanım sırasında tüketilmesi gereken gıdalara özen göstermelisiniz.

Dolayısı ile, mutantlara komşulan üzerinde bir seçim avantajı sağlayan tek, belli bir mutasyon mevcut değildi: Birbirinden çok uzakta bulunan hücrelerin içindeki mitokondrilerde bağımsız şekilde ortaya çıkan çok sayıda mutasyon, aynı rekabet gücüne sahiptir. Kendime sordum, bu kadar çok sayıda ve birbiri ile ilişkisiz mutasyonun meydana gelmesi, beklenen bir şey miydi?

Yine de, bu çeşitli mutasyonlann ortak bir noktaları vardır. Bunlar, sadece tek bir proteine hasar veren orta şiddette mutasyonlar değildir: hepsi, şifresi mitokondriya lida hapı içinde bulunan on üç proteinin tamamının sentezlenmesini önleyen bir tiptedir. Bu paylaşılan özelliğin, hücreyi nasıl ele geçirdiklerine ilişkin bir ipucu verebileceğini hissediyordum.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.