Beden Sağlığı ve Lida Gücü

beden sağlığıİnce bir vücuda sahip olmanın kalp yada diğer rahatsızlıklarına yakalanma riskinin az olduğu konusunda bazı bilgiler dönmektedir. Şunu söylemek isteriz ki asla ve asla bu hastalıkların başı fazla kilolar değildir. Ancak fazla kilolara bağlı rahatsızlıklarda ortaya çıkmaktadır. Mesela dengesiz beslenme soncuu bazı hastalıklar ortaya çıkmaktadır. Ancak bu beslenme şeklinizi değiştirmeden lida kapsüllerin kullanarak zayıflamayı başarmak mümkündür.

Sağlıklı bir vücuda lida kapsüllerini kullanarak gelebileceğinizi belirtelim. Güzel vücudunuzu lida ile koruyun ve tekrar kilo almayı engelleyin. Düzenli olarak lida kapsüllerini kullanarak zayıflayabileceğinizi belirtelim.  Bu iki liste arasındaki farklılık bize, konu açıkça ortaya konulmamış olsa bile içsel kılavuzumuza karşı ne kadar hassas olduğumuzu göstermektedir.

Çünkü bir önceki bölümde de ifade edildiği üzere sezgi ne yazık ki başkaları üzerinde otorite sağlamaya ihtiyaç duyan kişiler tarafından bastırılmıştır çünkü sezgi “kendini düşünebileceğin” fikrini ortaya çıkarmakta ve onlar da bunun büyük bir kargaşaya yol açacağına inanmaktadır.

Fakat sezgisel güç insanların çıkardığı fermanlar, zorlamalar veya korkutma ile yok edilemez. Çünkü o ruhumuzun DNAsının içine işlenmiş, bizi sadece kendi gerçekliğimize değil, aynı zamanda çok boyutlu bir şekilde insan soyunun her bir üyesine, hayatın bu evrendeki her yüzüne, ait olduğumuz galaksiye ve onun ötesindeki dünyalara bağlayan Tanrı vergisi bir yetenektir.

Ve onun “tonu” ile uyum içinde olduğumuzda ve bu titreşimi bedenimizin her parçasında, özellikle de gözle görülmeyen (sübtil) bedenimizde hissettiğimizde, ancak o zaman gerçekten “âşık” oluruz ve bu durumda olmak istediğimiz başka hiçbir yer yoktur.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.