Basen Eritme Yöntemi

basen eritmeGöbek ve basen eritme formüllerinin ilk sırasında egzersizler gelmektedir. Daha sonra lida form kapsüllerinin desteği ile bu problemlerinizden kısa sürede kurtulacaksınız. Sağlıklı bir cilde lida kapsülü sayesinde kavuşacaksınız.

Zayıflama hapı lida ile desteklenen diyetler herzaman başarılı olmuştur. Sizlerde başarılı bir diyet istyorsanız lida kapsüllerini kullanmaya başlamalısınız. Sağlıklı ve başarılı bir hayat sürebilirsiniz.

Son zamanlarda artan kilolara tek çözüm lida olduğunu bir kez daha belirtelim. Mutlaka her bayanın kullanması gereken ürün diye düşünüyoruz. Alıç yüz cildinin normal yağlanmasına yardım eder. Bunun için alıç çiçeği kullanılır. Hazırlanışı: 1 çay bardağı sıcak suya 1 tatlı kaşığı kuru alıç çiçeği konur.

15 dakika sonra süzülüp, akşamları temizlenmiş yüze bolca sürülür ve yarım saat sonra yüz, damıtılmış su ile silinir. Zamanla cilt, normal yağlı ve yumuşak bir durum alır.

Gelincik (papaver rhoeas)gelinciğin kurutulmuş, kırmızı yapraklarından,  1  su bardağı sıcak suya 1 yemek kaşığı konur. 20 dakika sonra pamuktan süzülür ve soğutulur. Sabahakşam bolca yüze sürülür ve kurumaya bırakılır. Gelincik, cildi kuvvetlendirir, dinlendirir; cildin kırışmasını önler ve yağlanmasını sağlar. Yakı olarak kullanılırsa; çıbanlar, yılancıklar, haşarat sokmalarını tedavi eder. Suyu çıkarılarak içilirse; Nefes darlığını geçirir.

Ağrıyı ve balgamı keser. Gûlhatmi (althaer) Yağsız, kuru ciltlerin yumuşak ve taze olmasını sağlar. Hazırlanışı: 1 çay bardağı sıcak suya 1 tatlı kaşığı dövülmüş kök konur. 5 dakika pişirilir ve 15 dakika demlenince pelte olur. Bu pelte ılık olarak yüze sıvanır, 15 dakika sonra yüz ılık su ile yıkanır. Haftada 12 defa bu yapılmalıdır. Zamanla yüz, yeterli yağlılığa kavuşur.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.