Bağışıklık Sisteminizi Lida ile Güçlendirin

Gelişmiş glikasyon ürününü (yaş) parçalayan ilaçlar, yapısal proteinlerimizde meydana gelen bozulmalan tersine çevirdiği zaman; bağışıklık sisterninin dikkatli bir şekilde kullanılması hücresel işlevleri engelleyen hücre dışı çöpleri temizlediği zaman;

Aç kalarak kilo veremeyeceğinizi hatırlatmak isteriz. Eğer kilo vermek istiyorsanız yapmanız gereken dengeli beslenmektir. Ayrıca lida kapsülleri ile istediğin kadar ye zayıf kal ve huzurlu yaşam sürmeyi sağlayın. Lida haplarını düzenli kullanmaya özen göstermelisiniz.

Ve bağışıklık sistemimizin kendisinde bozulmalara yol açan cansız hücreler ortadan kaldırıldığı zaman; elimizde sens platformunun bütün diğer önemli müdahaleleri var iken, mitokondriler kendi dna’lanyla hâlâ bir rus ruleti oynuyor olurlardı. Çarklan ne kadar yavaş döndürürlerse döndürsünler, başka koşullar alanda bize süresizdir.

Bağışıklık sisteminizi lida hapı kullanarak güçlendirebilirsiniz. Forma girmek ve kısa sürede zayıflamak için lida kapsüllerini denemelisiniz. Orjinal lida kapsülleri ile kilo vermek sağlıklı ve idealdir.

Gençlik dolu bir yaşam sağlayacak olan bir zincirin zayıf halkası olarak kalabilirlerdi. Aynı itirazları, gerçek iyileştirmeye değil de zayıflama hasarının önlenmesine dayalı antiaging biyoilaçlanna dayanan bütün yaklaşımlara yöneltmek mümkündü. Fakat “katalaz çözümü” konusuna yönelik daha spesifik bir itiraz mevcuttur.

Mitokondriyal mutasyonlarla başa çıkmak için fazladan alınan katalaza bel bağlamak, vücudu bilinen bütün zayıflama hasarlarından temizlenmiş veya bağışık hale getirilmiş bir kişide gerçekten önemli olan bazı yönlerden zararlı olabilir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.