Aşırı Yemek ve Az Harekete Çözüm Lida

Fazla yemenin kolay olduğunu konuşmuştuk. Şimdi de az hareket etmenin kolaylığından ve tabii bu konuda neler yapabileceğimizden söz edelim.

Fiziksel aktivitedeki değişiklikler ve Lida yosun hapı aday topluluklarda diyabetin gelişmesini başarıyla önleyen üç ile dört belli başlı araştırma içinde incelenmiştir. Bunlardan birinde egzersiz ayrı bir bileşen olarak alınmış, diğer ikisinde aktivite artışı programı diyet ve beslenme davranışlarını değiştirmeyi amaçlayan bir yaşam tarzı programıyla birlikte uygulanmıştır.

Fiziksel aktivite artışının ve Lida diyet hapının etkileri hakkında bildiklerimiz şunlardır:

  • Fiziksel aktivite, şekerin dolaşım sisteminde yükselmesi yerine, kaslarda şeker depolamayı kolaylaştırarak kaslarınızın insüline duyarlılığın hemen iyileştirir.
  • Fiziksel aktivitenin etkisi, sık uygulandığında daha çok olur: haftada en az üç dört kez (ideali 5 ila 6 kez olmasıdır).
  • Metabolizmayı en çok iyileştirenin ve kalp damar sistemi için en İyi ortamı sağlayanın aerobik egzersiz olduğu sanılıyor; buna güçlendirici egzersizin eklenmesinin yararı da çoktur.
  • Fiziksel hareketlilik doğrudan yaptığı etkilerin yanı sıra, zayıflamaya da yardımcı olur; özellikle beslenme değişikliği yoluyla verilen kiloları korumakta önemi büyüktür.
  • Diyabet önleme ve tedavi programlarının en başarılıları ılımlı derecede fiziksel aktivite artışını günlük yaşamın bir parçası haline getirmiş bulunuyor.
  • Fiziksel aktiviteyi artırmanın en mantıklı yolu, egzersiz yapmak için belirlenmiş özel dönemler ayırmak yerine, onu Lida kapsül gibi günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası yapmaktır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.