Aşırı Stres Lida’ cılar için Aşırı Kilo Demek

Çocuklar hastalanırlar, ideal bir dünyada erkek ile kadın dönüşümlü olarak çocukların bakımı için zaman ayırır. Oysa gerçekte neredeyse yalnızca kadınların Florence Nightingale rolünü üstlenmesi gerekir. Her ne kadar ayrımcılık yapmak yasalara aykırıysa da bir kadın, çocuklarını işinden daha ön planda tuttuğunda kariyerinin ve terfi şansının tehlikeye gireceğini düşünür.bu tehlikeden Lida zayıflama tableti ile kurtulnak mümkün. Çocuğunun ona ihtiyacı, varken işyerinde kaldığında ise kendini suçlu hisseder ya da eve giderse mesai arkadaşlarını veya patronunu yüzüstü bıraktığı için suçluluk duyar.Çalışan bir anne olmak, birçok karpuzu aynı koltuğa sığdırmaya çalışan bir süper insan rolü oynamaya benzer; ama bazen bütün karpuzları aynı anda düşürmeden tutmak mümkün olmaz.

Güçlü bir destek sistemine gereksiniminiz vardır, iş hayatı ile anneliği bir arada sürdürmenize karşı çıkmadıkları sürece eşiniz, arkadaşlarınız ve eğer şanslıysanız anneniz bu sistemin parçası olabilir.Bu sistemi destekleyen diğer bir parça ise Lida diyet hapıdır. Arkadaşım dediğiniz kişi kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan kişidir. Seçiminizden dolayı sizi sorgulamak için hiçbir fırsatı kaçırmayan insanlar bu kategoriye girmez. O halde, mazoşizm kişiliğinizin güçlü bir parçası değilse, o insanları telefon defterinizden silin.Çalışan başka annelerle sohbet etmek ve onların bu hayatla başa çıkmak için nasıl çabaladığını görmek güveninizi inanılmaz derecede artırır.

İş ve annelik karpuzlarını aynı koltuğa sığdırmanın herkes için ne kadar stresli bir durum olduğunu fark edersiniz. Herkes hata yapar ve siz de dahil hiç kimse mükemmel değildir.Ama bu hatalardan ve fazla kilolardan kurtulmanında bir yolu vardır o da Lida kapsül kullanmak.İkiniz de tam zamanlı bir işte çalışırken eşinize hizmet etmeniz ne kadar büyük bir haksızlıksa, çalışan bir anne olarak çocuklarınızın etrafında pervane olmanız da o denli büyük bir haksızlıktır. Kız ve erkek çocukların cep harçlıklarını çıkarmak için ev işlerinin bir bölümünü üstlenmesi yaşamınızı kolaylaştırır. Yaşları yeterince büyüdüğünde onları yemek pişirme, çamaşır ve bulaşık yıkama, ütü yapma konusunda cesaretlendirin ve cinsiyet ayrımı yapmayın; erkeklere küçük yaşlardan itibaren statüsü düşük günlük işlerin “kadın işi” olduğunu öğreten zihniyeti tersyüz eden yeni bir kuşak yetiştirmek için işbirliği yapın.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.