Aşırı Kilo Horlama Sebebi Olabilir mi?

aşırı horlamaHorlamayı kilo ile değerlendirmek doğru değildir. Ama genel bir ortalamaya baktığımız zaman, kilolu insanların daha çok horladığı kanıtlanmıştır. Aslında kendi kedninide bir deneme yapabilirsiniz. Zayıflamaya çalışın ve zayıfladıktan sonrada horluyorsanız hormanlarda bir sorun olabilir.

Ancak horlamazsanız kesinlikle kiloya bağlıdır. Zayıflamak için lida kapsüllerini deneyebilirsiniz. Lida form kapsüleri sayesinde istediğiniz fiziğe kavuşacaksınız. Mutlaka lida kapsüllerini kullanmalısınız. İlk görüşmemizde karısı da odadaydı. Horluyor mu? Diye sordum. Horluyor mu? Dedi. O kadar kötü horluyordu ki başka bir odaya yollanmıştı.

Zayıflama hapı lida diyetlerinde lif tüketimi önemlidir. Lida ile birlikte yiyeceklerinize dikkat etmelisiniz. Sağlıklı bir fiziğe gelebilmek için doğru adımlar atmalısınız.

Öyle görülüyordu ki kilosu, prediyabeti, riiksek kan basıncı ve kolesterolü hep uyuyamamaktan kaynaklanıyordu. Kronik uykusuzluk kiloyu kontrol eden tüm hormonları bozar ve şeker ve nişastalı karbonhidratlara yönelik isteği artırır, uzc.scc kan basıncı, kolesterol ve diyabetin tüm komplikasyonlanna yol açar.

Uyku apncsini tedavi etmek için kendisine özel bir cihaz verildikten sonra horlamayı kesti ve sonunda dinlendirici bir gece uykusu çekebildi; ve 23 kilo verdi. Ondan ayrıca az yağlı, az tuzlu, abur cuburla yüklü vejetaryen diyeti bırakmasını istedim ve ona tam, gerçek gıdalardan oluşan bir diyet verdim.

Artık iktidarsız değildi, trigliscridi 259’dan 80 mg/dl’ye düşmüş ve hdl seviyesi 38’dcn 59 mg/dl’ye yükselmişti. Kan şekeri ve insülin seviyeleri normale dönmüştü ve artık uykuya dalmadan oturarak çalışabiliyordur.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.