Alkol ve Sigara Kilo Aldırır mı?

Alkol ve sigara kilo aldırır mıKişiliğinizi değiştiremeseniz bile, bir bağımlılığı tanımayı öğrenebilir ve kontrol altında tutmak için gerekli adımları atabilirsiniz. Aşağıdaki testi yapmak, bağımlılığa eğilimli bir kişiliginiz olup olmadığını anlamanıza yardımcı olacak, sorunlu alanları tanımlamanızı ve izlemeniz gereken en iyi yolu belirmenizi sağlayacaktır. Bu tavsiyelerin dışında lida kapsül kullanmak hızlı zayıflamanızı sağlayacaktır.

Bağımlılığa eğilimli misiniz? Aşağıdaki sorulara Evet veya Hayır şeklinde cevap verin: Sabah ilk iş olarak kahve veya çay içmezseniz, güne başlamakta zorlanıyor musunuz? Kafein almazsanız başınız ağrıyor mu? Üstüne bir fincan kahve içmezseniz, öğününüzü tamamlanmamış hissediyor musunuz? Kafein almadığınızda öğleden sonra ilerleyen saatlerde enerji seviyeniz düşüyor mu? Kafein tüketimi lida kullanımı sırasında en aza indirilmelidir.

El altında olmadığında çikolata açlığı çekiyormusunuz? Kola bazlı içecekleri meyve suyuna veya suya tercih ediyor musunuz? Asitli içeceklerden lida form kapsül diyetlerinde uzak durun. Uyumakta zorlanıyor veya geceleri huzursuz oluyor musunuz? Günde ikiden (kadınlar için) veya üçten (erkekler için) fazla içki içiyor musunuz? Haftanın hiçbir gününü alkolsüz geçiremiyor musunuz? Her akşam yemekte alkol alıyor musunuz? Kendinizi daha iyi hissetmek için alkol alıyor musunuz?Kederinizi daima alkolle mi bastırıyorsunuz?

Özgüveninizi güçlendirmek için alkole dayanıyor musunuz? Alkol bulamadığınızda sinirleniyor musunuz? Alkol kullanan zayıflamak isteyenler kişiler alkol kullanımı ve zararları konusunda detaylı bir araştırma yapmalıdırlar. Stresli olduğunuzda sigara yakıyor musunuz? Duygusal açıdan kendinizi zayıf hissettiğinizde sigara yakıyor musunuz? Düşünme sürecini başlatmak için sigara yakıyor musunuz?

Sabah uyandığınızda sigara içiyor musunuz? Sigara içmediğinizde içinize kapanıyor musunuz? Alkol aldığınız her seferinde sigara yakıyor musunuz? Yukarıdaki üç bölümde yer alan sorulardan herhangi birine Evet cevabı verdiyseniz, muhtemelen bağımlı hâline gelmişsinizdir. Sigara kilo almanızı sağlayacağı için lida ile önlem almanız gerekmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.