Akciğerlerinizi ve Kaslarınız Lida ile Çalıştırın

Lida kapsül ile zayıflamanın nasıl bir his olduğunu bir şekilde hatırlarız. Fiziksel efor kalbinizin daha hızlı ve güçlü atmasına neden olur. Nefes alışverişleriniz de hızlanır ve daha derin olur. Eğer yeterince uzun sürdürürseniz cildiniz kızarır, ısınır ve terden ıslanır. Kaslarınız efordan dolayı gerginleşir ve egzersizden sonra da bir süre ağrıyabilir ve sertleşebilir. Eğer kendinizi gerçekten zorlarsanız mide bulantısı, karın bölgesinde rahatsızlık ya da baş dönmesi hissedebilirsiniz ve egzersizi keslikten hemen sonra büyük bir kevif hissedebilirsiniz, ama gün içinde daha sonra kendinizi yorgun, uykulu ve huysuz hissedebilirsiniz.

Egzersizin kalbinizi, akciğerlerinizi ve kaslarınızı daha fazla çalıştırdığını ya da metabolizmanızı hızlandırdığını ve fazladan ısı ürettirdiğini bilmek için egzersiz konusunda uzman bir fizyolog olmanız gerekmez. Ama arada sırada yaptığınız egzersiz atılımları otobüsü yakalamanıza ya da çocuklarla sportif bir öğleden sonra geçirmenizi sağlasa da sağlığınıza fazla bir katkı yapmaz. Sağlığınıza katkıda bulunmak istiyorsanız Lida yosun hapı kullanın.

Zindelik ve sağlık için ara sıra yapılan egzersiz işe yaramaz, ama düzenli egzersiz gerçekten de işe yarayacaktır. Lida kullanıcı yorumlarına göre beden düzenli egzersizin baskısına bir dizi çarpıcı adaptasyon değişikliğiyle karşılık verir, buna jntrenmtın etkisi adı verilir. Hipokrat modern egzersiz fizyolojisinden yararlanmadı, ancak Tıbbın Babası, “Kullanılan gelişir, kullanılmayan zayıflar” ifadesini kaleme aldığında öyle görülüyor ki antrenman etkisini yaklaşık 2400 yıl önce tahmin etmişti.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.