Temmuz 2012 için Arşiv

Kolay Zayıflamanın Sırrı Lida

Salı, 31 Temmuz 2012

Kolay zayıflamanın sırrı lidaMükemmel bir diyet yoktur. Fakat lida kapsül diyeti mükemmele yakındır. Her sporcunun gereksinimi farklıdır. En iyi diyet, hidrasyonu (yeterli sıvı alımı) sağlayan yeterli enerji ve besin öğelerini içeren bir diyettir. Tek bir yiyecekle bu sağlanamadığı için günlük diyette çeşitli yiyecekler yer almalıdır. Bu diyet lida form hapı ile desteklenirse kilo verimi daha hızlı olacaktır.

Sporcu ve antrenörler, beslenmenin sağlık ve performansa etkisinin çok iyi farkındadırlar. Gerçekten de kalite ve miktar olarak yeterli diyet tüketmek egzersiz öncesi, sırası ve sonrası performansı maksimum düzeye çıkarmada çok etkilidir. Bu egzersizleri lida ile desteklemek daha kolay zayıflamanıza yardımcı olur. Lida alımı sırasında dikkat etmeniz gereken bir husus lida’ nın orjinal olup olmadığıdır. Pahalı satılan her lida orjinal değildir. Her ucuz lida da sahte değildir.

Glikojen, vitamin, demir, kobalt, çinko gibi çeşitli maddeleri depo eder. Kanı metabolizma artıkları ve toksik maddelerden temizler. Toksinleri etkisiz hale getirir. Bu zararlı maddelerin idrar ve dışkı ile dışarı atılmasını sağlar. Karaciğer de toksin birikmesi sonucu sarılık, hepatit ve siroz gibi hastalıklar ortaya çıkar. Balda kolin bulunur. Bu madde karaciğer için önemli bir besindir.

Erkeklerde 90 cm, kadınlarda 80 cm’ yi geçen göbek çevresi ve halsizlik karaciğer rahatsızlığının habercisi olabilir. İtalya da yapılan bir araştırmada şişmanların % 75′ inde karaciğer yağlanması görülmüştür.

Karaciğer yağlanmasına bağlı hepatit olabilir, ancak bu bulaşıcı değildir. Kolesterol oranı yüksek besinler, karaciğer yağlanmasına sebep olur. Hayvansal gıdalar, tereyağı, kuyruk yağı, sakatat, yağlı kuruyemiş tüketimi ve yumurta tüketimine dikkat edilmelidir. Doping ilaçları karaciğerin yağlanma sebeplerindendir.

Lida Kapsülleri ve Sağlıklı Yaşam

Pazartesi, 30 Temmuz 2012

lida kapsülleri ve sağlıklı yaşamLida kapsüllerini kullanarak kısa zamanda zayıflamayı başarabilirsiniz. İstediğiniz fiziğe kavuşabilmek için mutlaka lida kullanılmalıdır. Sağlıklı zayıflamak için en uygun yöntem kesinlikle lida form kapsülleridir. İstediğiniz fiziğe kısa süre zarfında gelebilirsiniz. Diyet yaparken verilemeyen kilolardan lida sayesinde kısa zamanda kurtulacaksınız.

Forma girmeyi sağlıklı bir şekilde istiyorsanız mümkün olduğunuz kadar sağlıklı tercihler yapmalısınız. Lida form kapsüllerinin desteği ile kısa süre içerisinde zayıflayacaksınız. Mümkün olduğunuz kadar sağlıklı adımlar atmaya özen göstermelisiniz. Zayıflama hapı lida yardımıyla ucuza zayıflayın ve kısa zamanda forma girin.  Sonucun 2530 arasında olması ise hafif şişmanlığı gösterir. Hafif şişmanlık ledbir alınması ve kontrolün başlaması, gerekliğini gösterir.

Hesaplama:

 1. kg. Cinsinden kilonuzu yazın.
 2. metre cinsinden boyunuzun karesini alın.
 3. kilonuzu, boyunuzun karesine bölün.
 4. Çıkan sonucu yukarıda anlattıklarıma göre değerlendirdiğinizde hangi
 5. Sınıfta olduğunuzu görebilirsiniz.
 6. Örneğin kilonuz: 75 kg.
 7. Boyunuz: 1,58 m.
 8. Hesaplama: 75/1,58 x 1,58 30

Şişmanlığın yol açtığı sağlık sorunları ciddi olabilir. Bu yzden mümkün oladuğunuz kadar dengeli beslenmeye özen göstermelisiniz. İstediğiniz verimi alabilmek için mutlaka lida form kapsülleri kullanılmalıdır.

Şişmanlığın tedavisinde denenmiş olan yöntemler ise şunlardır:

 1. diyet tedavisi
 2.  fiziksel aktivitenin artırılması
 3. ilaç tedavisi
 4. cerrahi tedavi
 5. akupunktur
 6. hipnoz
 7. davranış değişikliği terapisi (bireysel veya grup eğitimi)

Günümüzdeki bilimsel görüş ise şişmanlığın uzun vadeli olarak çözümlenmesi ve kontrol altına alınabilmesi için aşağıdaki yöntemlerin uygulanması gerektiği seklindedir:

 1. diyet
 2. egzersiz
 3. davranış değişikliği

Lida ve Kilo Problemleri

Pazar, 29 Temmuz 2012

lida ve kilo problemleriLida kapsülleri zayıflamada ideal bir kapsüldür. Zayıflamayı başarılı bir şekilde sağlamak için mutlaka dengeli beslenmeye özen göstermelisiniz. İstediğiniz sonuca ulaşabilmek için mutlaka lida kapsülleri kullanılmalıdır. Son zamanlarda hızlı bir artış gösteren fazla kilolara lida kapsülleri etkili olacaktır.

İstediğiniz fiziğe kısa zamanda gelebilmek için mutlaka doğru tercihler yapılmalıdır. Lida kapsüllerinin desteğini alarak kısa zamanda kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Sağlıklı bir şekilde zayıflamada orjinal lida farkı‘ nı göreceksiniz. Diğer zayıflama ürünlerine göre daha sağlıklı ve etkili bir kapsüldür. İstediğiniz sonucu mutlaka alabilirsiniz.

Sağlıklı bir fiziğe gelmek için mutlaka lida kullanılmalıdır. Lida form kapsülleri kullanan müşterilerimiz zayıflamayı başardılar. Sizlerde başarmak için mutlaka kullanılmalıdır. İstediğiniz fiziğe ulaşabilirsiniz. Dayanıklı bir sandalyenin ucunda oturun, kollarınızı poponuzun iki yanına salın ve sandalyenin kenarlarına tutunun.

Ayaklarınız kalça genişliğinde açık olmalı ve doksan derece açıyla durmalı. Poponuzu sandalyenin önüne doğru hareket ettirerek başlayın ve sonra kollarınızı bükerek poponuzu yere doğru alçaltın ve kollarınızı iterek kalkın. 1015 tekrarlık üçer set yapın. Egzersizi daha zorlayıcı yapmak için ayaklarınızı doğrultun (bedeninizden ileri uzatın). Trisepler yukarıya sırtınız dik olarak durun.

Zorlayıcı (kaldırması çaba isteyen ama acı vermeyen) bir ağırlık bulun ve bir elinizde tutun. Kolunuzu bükerek ağırlığı başınızın önüne çıkarın (dirsekleriniz şimdi başınızla aynı hizada olmalı) Bu durumdan, dirseklerinizi başınıza yakın tutarak, ağırlığı yukarı kaldırın ve yavaşça aşağı indirin.

Kilo Kontrolleri için Lida

Cumartesi, 28 Temmuz 2012

kilo kontrolleri için lidaŞişmanlık sizi sadece sevdiğiniz giysileri almaktan ve giymekten alıkoymaz. Aynı zamanda şişmanlık sizin hayat kalitenizi düşürür. 10 kg.’ lık bir yükü 24 saat boyunca taşıyın bakalım, ne hissedeceksiniz? Bu fikre yüzünü buruşturan bizler, onlarca kiloluk fazlalıkları yıllarca bedenimize taşıtıyoruz.

Sonra da şişmanlığı övüyoruz: “şişman insanlar mutlu insanlardır.” “şişmanlar kendileri ile barışıktır.” “şişmanlar esprilidir, vs.” bu düşünce beyne bir kez yerleşti mi sağlıklı bir bedene ulaşmak çok zorlaşır. Bu nedenle şunu hiç unutmamak gerekir: şişmanlık kötüdür. Şişmanlık çok kötüdür.

İstediğiniz fiziğe kısa zamanda gelebilmek için mümkün olduğunuz kadar doğru adımlar atmaya özen gösterin.  Şişman ve obez biri olmak istemiyorsanız mutlaka lida form kapsüllerini kullanmalısınız. Kısa zamanda başarılı bir şekilde kilolarınızdan kurtulacaksınız.

Orjinal lida kapsüllerinin desteğini alarak kısa süre içerisinde kilolarınıza veda edeceksiniz. Mutlaka sağlıklı adımlar atmalısınız. Şişman ve obez biri olmak istemiyorsanız mutlaka orjinal lida kullanılmalıdır. Zayıflama hapı lida ile zayıflamaya hazır olun ve kısa zamanda forma girin.

Şişmanlık zannettiğinizden de kötüdür. Kendimizi kandırmayalım. Zayıflayamadığımız için kendimizi aldatmayalım.şişmanlığı yüceltmeyelim. Çoğumuz vücudunun görünüşüne estetik açıdan yaklaşsa da, insan yaşını başını alıp 30’unu geçince olay direk sağlık riskine giriyor. Tekrar tekrar hatırlatmakta fayda vardır.

Kısa zamanda forma girmek için mümkün olduğunuz kadar doğru adımlar atmaya özen gösterin. Kilo verme aşamasında mutlaka lida kapsülleri kullanılmalıdır. Orjinal lida ile kısa zamanda forma girerek düzgün fiziğe kavuşacaksınız.

Lida ile Beslenme Biçimi

Cuma, 27 Temmuz 2012

lida ile beslenme biçimiİstediğiniz fiziğe kavuşabilmek için  lida kapsüllerinin desteğini alabilirsiniz. Son zamanlarda hızla artan kilolara lida kapsülleri yardımcı olacaktır. Kilo sorunu olanlara lida kapsüllerini öneriyoruz. Mümkün olduğunuz kadar doğru tercihler yapmaya özen gösterin.

Kilo vermek ve aylarca kilonuzu kontrol altında tutmayı başarmak için mutlaka lida kapsülleri kullanılmalıdır. İdeal kilo ölçülerine kısa zamanda gelebilmek için mümkün olduğunuz kadar lida kullanmaya özen göstermelisiniz. Şişmanlık ve kilo problemleri olan kişilere tek önerimiz dengeli beslenmek ve lida kapsüllerini kullanmaktır.

Sindirim sisteminizi ve bağışıklık sisteminizi lida ile güçlendirin sağlıklı yaşayın. Herkesi tebrik ediyorum!  17 Gün Diyeti’ne başladınız ve yalnızca 17 Gün içinde onu gerçekleştirmeye karar verdiniz. Bunu daha sonraki 17 gün ve bir sonraki takip ettiğinde mucizeyi gerçekleştirdiniz. Böylece kendiniz hakkında çok iyi şeyler düşünüyorsunuz ve başarınız nedeniyle gurur duyuyorsunuz.

Forma girmeyi sağlıklı bir biçimde başarmak için mümkün olduğunuz kadar lida kapsüllerini kullanmalısınız. İdeal kilo ölçülerine kısa süre zarfında gelerek sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bu 17 günlük döngüleri sürdürerek amacınıza ulaştınız. Şişmanlıkla mücadele ettiniz ve kazandınız! Şimdi fazla kiloları uzak tutma zamamdır. Peki ama nasıl? Ben bu döngüyü Amaca Ulaşma Döngüsü olarak adlandırıyorum çünkü siz hedeflediğiniz kiloya ulaşmış oldunuz. Bu, büyük ve önemli bir başarıdır. Pek çok insanın başarısız olduğu bir şeydir. Şimdi, önemli olan bu kiloda kalabilmektir.


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.