Mayıs 2012 için Arşiv

Kilo Uyumunu Lida’ yla Sağlayın

Salı, 29 Mayıs 2012

Lida form kapsül ile kısa zamanda bitecek bir yolculuğa çıktınız. Lida kullanımını düşündüğünüz her seferinde, hücreleriniz daha Kilo uyumuderinlemesine kilo uyumunun içine girer. Bedeninizi sevgiye bırakın, bu yeryüzündeki tek işlevinizi sevginin elleri, ayakları, kelimeleri ve faaliyetleri olarak yerine getirdiğinizi görün.

Bunu bir oyuna dönüştürün, kutsal bir dünyada yaşadığınızı hayal edin. Gerçekten de öyle. Aldığınız her nefesle, lida‘ nın sizi zayıflatmasının heyecanını duyacaksınız. Bütün bedeniniz yeni ve neredeyse ürkütücü bir canlılığa uyanacak. Siz O’ nun içinde yaşıyorsunuz, O da sizin içinizde yaşıyor.

Elinize baktığınızda, O’ nun elini görün. Gözlerinizle gördüğünüzde, O’nun gözleriyle gördüğünüzü hayal edin. Gün boyunca birkaç kez, öylece durun ve bedeninizin ışıktan yapıldığını hayal edin. Ve ışık olacaksınız.

Evet, kilonuzu vereceksiniz. Bu kursa, yiyecek ve fiziksel egzersizle ilgili sizin işinize yarayan her türlü perhizi ekleyin; sonunda en iyi karışımı buldunuz. Ancak unutmayın: Bir kez kilo verdiğinizde, başlangıçta gereksiz yere etinize depolanmış olan düşünce yapılarına geri döndüğünüz takdirde, depo sürecinin yeniden başlayacağını varsaymak akıllıcadır. Bütün bunlardan kendiniz hakkında bir şey öğrendiniz: Lida kapsül etki alanının dışında işlevinizi iyi yerine getirmiyorsunuz.

İster karanlık dolu olsun ister ışık, bütün yollar zamanı gelince İlahi’ nin kollarına döner. İster tünelin sonundaki ışık ister ölüm anında görülen ışık yoluyla, sevgi her zaman son sözü söyleyecektir. Tüneli ya da ölümü beklemenize gerek yok; onu şimdi duyabilirsiniz. Yaşadığınız acı başlangıçta sevginin iradesi değildi ve yeterince acı çektiniz. Şimdi durmak için ne yapacağınızı biliyorsunuz.

Kilo Vermeye İstekli Olanlara Lida

Pazartesi, 28 Mayıs 2012

Sevgiden yoksun oldukları için, yargılama ve suçlama hepsinin içinde en ağır düşüncelerdir. Korku zihninin ürünleridir, evrendeki en Kilo vermeyoğun enerjiyi temsil ederler: bir insanın suçluluk algılaması. Hem kendinizi hem de başkalarını affetmeyi öğrenmek, bilinçli zayıflamaya giden yolunuzda kendinize verebileceğiniz en büyük armağandır. Bilinçli zayıflamaya giden yol lida kilo veme hapı kullanmaktan geçer.

Bunu lida ile nasıl yaparsınız? Bedenin ötesini nasıl görürsünüz? Bunu odağınızı fiziksel düzlemin oyunlarının ötesine genişletmeye istekli olarak, bu oyunun ötesinde kim olduğumuza ilişkin daha gerçek bir hakikat olduğunu hatırlayarak yaparsınız. Eğer kilo vermeye istekli iseniz lida kapsül kullanmalısınız. Evet, bir arkadaşınız size zalimce bir şey söylemiş olabilir ama o da kalben sadece başka herkes gibi yitik ve yalnızdır. Arkadaşınız sizi seviyor; sadece o kırıcı yorumu yaptığı sırada sevgiden uzaklaşmıştı.

Size ne olursa olsun, bunu nasıl algılayacağınız konusunda bir seçeneğe sahipsiniz. Bilinçli veya bilinçaltında, o seçimi yapacaksınız. Bedenin oyununa arkadaşınızın tatsız kelimeleri, hatası, ihaneti odaklanabilirsiniz. Ancak eğer bunu yaparsanız, onun kelimelerinin etkisinde olmanın duygusal deneyiminden kaçamayacaksınız.

Fiziksel oyuna, özellikle de suçluluk oyununa odaklanmayı seçerek fiziksel düzleme bağlılığınızı ve dolayısıyla da onun işlev bozuklukları karşısında savunmasızlığınızı artırırsınız. Bağışlarsınız, çünkü fizik dünyanın oyunlarının, özellikle de kendi zorlanımınızın oyununun üzerinde kalmayı istersiniz.

Dostunuzun masumiyetine, onun bedensel benliğinin ötesinde ve daha doğru olan lida zayıflama gerçekliğine odaklanmayı seçebilirsiniz. Hepimiz sevgiden oluşuruz ama hepimiz hatalar yaparız. Başka birisinin hatalarını aşırı vurgulamayı bıraktığınızda, kendinizinkini aşırı vurgulamayı da bırakırsınız. Ayrılık duvarının öteki tarafına geçtiğinizde ve yargı duvarından daha kalın bir duvar yoktur, duvar da çöker. Bağışlamanın mucizesi budur.

Doğal Zayıflama Hapı Lida

Pazar, 27 Mayıs 2012

doğal zayıflama hapıŞok diyetler uygulayarak zayıflamak kalp krizine yol açar. Tansiyon yükselir ve bunun gibi bir çok rahatsızlıklar ortaya çıkar. Sağlıklı zayıflamanın en doğal tarafı kesinlikle lida kapsüllerini kullanmaktır. Orjial lida sayesinde istediğiniz fiziğe kavuşacakısnız.

Zorluk çekmeden yavaş yavaş adımlarla lida ile zayıflamayı başaracaksınız. Ancak lida form hapları’ nı kalp rahatsızlığı olanlar, tansiyon, diyabet gibi rahatsızlıkları olanlar kullanmamalıdır. Bu rahatsızlıklar dışında herkez lida form haplarını güvenle kullanabilirler.

Enerjik, formda ve sağlıklı vücut için lida form hapları kullanabilirsiniz. Düzgün fiziğe kısa zaman içerisinde lida kapsülleri ile kavuşacaksınız. Mutlaka deneyip farkı kendi gözlerinizle görmelisiniz.

Ancak şimdi bunların hepsi düzeltilebilir. Kapalı bir kapak şimdi yeniden açılabilir. Bir alışkanlık; hepsi budur: Kötü bir zihinsel alışkanlık; unutulabilir ve yerine dünyaya açılıp iyiyi, doğruyu ve güzeli yaratmaya duyduğunuz doğal, ruhsal eğilim konabilir. Tanrı size sadık kaldığı için, sizin de kendinize sadık kalmanız gerekir.

Tanrı ancak sizin içinizde doğal olarak açığa çıkan düşünceler yoluyla kendini ruhunuza aşılayabilir. Kendinizi dinleyerek, Kutsal Ruh’un yaratıcı’nın yaratılanla doğal iletişimi olan titreşimlerine odaklanırsınız. Tanrı’nın miss amerika için bir planı yoktur ama sizin için değil. Tanrı’nın bir film yıldızı için planı yoktur ama sizin için değildir.

Kilo Problemleri ve Lida Hapı Etkisi

Cumartesi, 26 Mayıs 2012

kilo problemleriKilo problemleriniz varsa bir an önce lida zayıflama kapsüllerini kullanmalısınız. Orjinal lida form hapı sayesinde kısa sürede zayıflamayı başaracaksınız. Son zamanların en başarılı zayıflama hapı lida ile sağlıklı bir ömür geçirebilirsiniz.

İdeal kiloya gelebilmek için sadece lida kapsüllerini düzenli bir şekilde kullanmaya özen gösterin. Sağlıksız ve kalıcı kilolara lida ile çözüm bulablirsiniz. Kilo problemleriniz kısa zaman içerisinde sona erecek ve sizlerde rahat bir nefes alacaksınız.

İlham kaynağınız rolünü oynamayı kabul ederek bu kişi gönüllü olarak sizin zayıflama çabanıza iyi niyetini ve desteğini katar. İlham kaynağınız, inisiyasyon töreniniz bir kez yapıldıktan sonra mücadeleniz konusunda sizinle asla konuşmayabilir veya koşulsuz ve yargısız bir şekilde sizi her gün dinleyebilir.

Her iki türlü de o iyi niyet izlemeniz için bir umut ışığı ve bir mükemmellik yolu olarak kalacaktır. Sessiz ya da sözlü olarak bu kişi yolunuzu kutsayacak destek ve ilhamı sağlar.

Zayıf insanlara bakmaya ve kıskançlık ya da kendinden nefretin sancısını hissetmeye yeter! Şimdi bir ilham kaynağınız olduğuna göre, kilosu sorun olmayanlara ilişkin algınızı değiştirmeye ve bunun yerine onları öğretmenleriniz olarak görme 2  eter: beş elementten biridir: toprak, hava, ateş, su ve eter. Eter elementi ruhsal enerjiyi temsil eder.

Lida ile Yeni Umutlar

Cuma, 25 Mayıs 2012

Hayatınız blida ile yeni umutlaroyunca diyet yaparak kilo veremezsiniz. Mutlaka ek takviye almalısınız. Öncelikle lida form kapsüllerini denemelisiniz. Orjinal lida kapsülleri sayesinde istediğiniz fiziğe kısa zaman içerisinde kavuşacaksınız. Kilo problemlerine karşı en etkili çözüm yolu kesinlikle lida form kapsülleridir.

Sağlıksız ve fazla kiloya hızlı çözüm kesinlikle lida kapsülleridir. Orjinal lida kapsülleri sayesinde fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız. Mutlaka lida kapsüllerini denemelisiniz.  “sadece c vitaminiyle olmadı. Sağlıklı bir yaşam tarzım var: sağlıklı beslenirim, egzersiz yaparım ve aşırıya kaçmam.

Ama yılda birkaç kez beni süründüren boğaz ağrısı ve gribe karşı bir üstünlük kazandım. C vitamini almaya başladığımdan beri üç dört defa boğazım ağrır gibi oldu ama sonra hepsi gitti. Son dört yıldır oldukça stresliydim;

Boşanmaya karar verdim, kızlarım üniversite için uzağa gitti, annem öldü. Vitaminlerime, annemin bana verdiği hediyeye güvendim. Güzel bir mirastır. Kızlarıysa c vitamini almıyor. “kırk yıla kadar ilaç dolaplarında büyük bir şişe c vitamini bulunacağından emin olacağım” diyor.

2003 yılında ulusal sağlık enstitüsü, linus pauling enstitüsü’nü (lpı) alternatif ve tamamlayıcı tıp alanında bir mükemmellik merkezi olarak tasarladı. (ülkede sadece birkaç tane böyle merkez var.) Enstitü, brokoliden, sarımsağa kadar çeşidi besinler; vitamin ve mineral takviyeleri üzerine çalışmalar yapıp yayınlıyor.


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.