Şubat 2012 için Arşiv

Lida Nasıl Kullanılır?

Çarşamba, 29 Şubat 2012

Lida kullanımıBuraya kadar aktardığımız bilgilerden artık şunu net anladık ki sağlıklı bir yaşam için mutlaka bünyemizin rahat hazmedeceği besinler almamız gerekiyor. Ayrıca kilo vermek için lida kapsül de kullanmak gerekir. Bir bünyede kabızlık varsa, sindirim sistemi kötüdür demektir. Sindirim sistemine yardımcı olmak için lida kullanın. Sindirim sistemi kötü ise sağlıklı bir hazım ve emilim yoktur. Bu da zaten daha önceki sayfalarımızda da temas ettiğimiz gibi hastalıkların çıkış noktasıdır.

Öyleyse insan kabız olmamak için tedbir almak. Obez olmamak için ise lida diyet hapı ile önlem alınmalı. Birinci adımı, kan grubuna yani mizacına insan zaman içinde, kendisine neyin yarayıp yaramadığını de tecrübe edebiliyor nitekim uygun yemek yemeyle başlar. İkinci adım, az yemektir. Üçüncü adım iyi çiğneyerek mide ve barsaklann işini en baştan kolaylamaktır.

Dördüncü adım, yemeğin hemen öncesinde ve beraberinde ve yemek yedikten sonra en az iki sat geçmeden su içmemektir. Beşinci adım, karışık yani hazım süreleri farklı ve tabiatları birbirine uymayan gıdaları birlikte yememektir. Altıncı adım her gün düzenli ve yeterli miktarda yürümektir. Düzenli olarak kullanılan lida kısa zamanda zayıflamanızı sağlayacaktır.

Yedinci adım, büyük abdesti gelmeden ikinci bir yemek yememektir. Evet, sıhhatli olmak isteyen büyük abdesti gelmeden yemek yememelidir. (Tabii karpuz, incir, greyfurt, üzüm gibi bağırsakları rahatlatıcı meyveler ve yeşil yapraklı sebzeler hariç. İnsan bunları her daim yiyebilir… )

Lida Hapı ve Özellikleri

Çarşamba, 29 Şubat 2012

lida hapıLida kapsülleri ile bir çok özellik saymak mümkündür. Lida haplarının en büyük özelliği kesinlikle diyetsiz kilo vermeye yardımcı olmasıdır. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için mutlaka lida kullanmalısınız. Aynı zamanda zayıflamayı kısa sürede başarmaya yardımcı olacaktır.

Diyet yaparken düzgün fiziğe kavuşabilmek için aylarca beklemenize gerek kalmayacak ve lida ile hemen kavuşacaksınız. Mutlaka kullanmalısınız. Zayıflama hapı lida ile sağlık‘ lı kilo vermeyi başarabilirsiniz. Su sadece başınızdan akıp gitmesin.

Suyun bedeninizin içine girdiğini hayal edin. Sanki su, başınızın üstünden tüm bedeninize giriyormuş gibi olsun. Suyun bütün düşüncelerinizi yıkamasına izin verin. Kafanızdaki tüm negatif düşünceleri yıkadığınızı düşünün. Sonra su yavaş yavaş gözlerinize insin, burnunuz, boğazınız tüm bedeninizi temizlesin.

Boğazınızda, başkalarına söylemediğiniz tüm cümleleri temizlesin. İzin verin suyla birlikte haykırmak istediğiniz tüm cümleler akıp gitsin. Tıkalı hiçbir şey kalmasın. Sonra göğüs boşluğunuza insin. Göğsünüzde hissettiğiniz tüm sıkıntıları suyun akışına bırakın. Bütün hayal kırıklıklarınızı, kalp kırıklıklarınızı, özlemlerinizi, depresyonunuzu, göğsünüzde oturan o kocaman taşı, panik ataklarınızı…

Hepsini suyun akışına teslim edin. Göğüs kafesinizde kocaman bir boşluk hissedin. Ve su aşağılara doğru akmaya devam etsin. Karnınızın içerisinden geçsin. Midenizin içini temizlesin, bugüne kadar hiç düşünmeden yediğiniz ağır yemeklerin hepsini alsın götürsün.

Sağlıklı Beslenin Kilo Almayın!

Çarşamba, 29 Şubat 2012

sağlıklı beslenmeSağlıksız beslenmenin insan sağlığında olumsuz sonuçlar verdiği uzmanlar tarafından kanıtlanmıştır. Yetersiz ve dengesiz beslenme zamanla erken yaşlanmanıza ve unutkanlığa yol açar. Kendinizi sürekli halsiz bitkin ve kötü hissedersiniz. Son zamnlarda uygulanan sağlıksız diyetler sonucu bu rahatsızlıklar fazlası ile artmaktadır.

Eğer kendinizi değiştirmek istiyorsanız, bunu sıkı bir diyet ile değil lida form haplarını kullanarak yapmalısınız. Lida form kapsülleri ile beslenme şeklinizi bozmadan yani diyet gibi saçmalıklara girmeden kilolarınızdan kurtulma şansı yakalayacaksınız. Kısa zaman içerisinde fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız mutlaka lida kapsüllerini kullanmanız gerektiğini belirtelim.

 Kilo vermek yada kilo kontrolünü sağlama için inanın lida tek çareniz olabilir. İdeal kilonuza kısa zamanda ulaşabilmek mutlaka lida kapsüllerini kullanmalısınız. Son zamanlarda hızla artış gösteren kilolara sadece lida kapsülleri yardımcı olacaktır.

Yıllardır vermekte zorlandığınız kalıcı kilolara lida ile çözüm bulabilirsiniz. Orjinal lida form kapsülleri ile sağlam adımlar atabilir sağlıklı bir ömür sürebilirsiniz. İstediğiniz kiloya kısa zaman içeriisnde geleceksiniz. Hepimiz biliyoruz ki insan sağlığı çok önemlidir. O yüzden sağlığımızı korumakta bizim yapabileceğimiz doğru uygulamalar ile başlar.

Konu her ne olursa olsun kesinlikle sağlık ihmale gelmez. Ve sağlıksız diyetlerden vazgeçerek düzgün beslenmeye özen göstermeliyiz. Kilolardan kısa zaman içerisinde kurtulmak için mümkün olduğunuz kadar dengeli beslenin.

Diyetsiz Zayıflama

Çarşamba, 29 Şubat 2012

diyetsiz zayıflamaDiyet yapmadan zayıflamak mümkün mü? Evet diyetsiz lida hapları sayesinde zayıflamak mümkündür. Düzenli bir şekilde fazlalıklarınızdan lida form kapsülleri ile kurtulabilirsiniz. Zayıflamak için aylarca diyet yada spor yapmanıza gerek yok. Sadece lida kullanmanız sizi istediğiniz kiloya getirecektir.

Düzenli diyet uygulamaları ve lida kapsülleri ile sağlıklı kilo verilebilr. Dengeli bir şekilde forma girebilirsiniz. Mutlaka lida kapsüllerini kullanmalısınız. Fazlalıklardan kısa zaman içerisinde kurtulabilirsiniz.

Örneğin, benvenuto cellini, floransa’da loggia dei lanzi binasının önündeki meşhur bronz perseus heykeli üzerinde çalışırken birden ateşlenmiş ve evine gidip dinlenmek zorunda kalmış. Cellini acılar içinde kıvranırken yardımcılarından biri odasına girip, “benvenuto,

Heykelin mahvolmuş, ne yaparsak yapalım eserinizi kurtarabilmemiz pek mümkün değil gibi gözüküyor,” demiş.Ünlü heykeltıraş apar topar üstünü giyinip ocağa indiğinde dökme demirinin donduğunu görmüş. Kuru meşe getirtip hemen ocağı yakmış. Var gücüyle, yağan yağmurun altında çalışarak eserini kurtarmayı başarmış.

Cellini bu başarısının ardından şunları söyler: “îşimi bitirdiğimde oradaki bir banka öylece oturdum. Yemeğimi büyük bir iştahla yedim ve herkesle beraber içki içtim. Sonra mutlu ve son derece sağlıklı bir şekilde yatağıma geçtiğimde gün doğmak üzereydi.

Şişmanlıktan Lida’ yla Kurtulun

Salı, 28 Şubat 2012

Evet hepimizin barsaklarında en az 200 çeşit bakteri yaşamaktadır ki ben bunlara “sigortasız hizmetkarlarımız” diyorum. İşte çürütülerekŞişmanlıktan kurtulma barsaklara gönderilen yiyeceklerden, bu mikro dünyanın mensupları da nasiplerini alıyor ve kitle halinde ölüyorlar. Çiğneme; mide, barsak, karaciğer, pankreas, bağışıklık sistemi, diyabet, tümör, kanser, alerji, diş çürümesi, sinir ve ruh hastalıklarından korunmak için de ilk ve en önemli işlevlerden biridir. Obeziteden korunmak için ise lida kapsül en büyük yardımcımızdır.

İyi çiğnemeyi alışkanlık haline getiren ve bunu disiplinli bir şekilde sürdüren insan, şişmanlıktan da kurtulur; zamanla kendi doğal ağırlığına kavuşur. Şişmanlıktan kurtulmanın diğer bir yolu ise lida form kapsül kullanmaktır. Ruhsal rahatsızlıklar, alışkanlıklar, tiryakilikler ve benzeri hallerin, yemeği iyi çiğnemeyenlerde, çiğneyenlere oranla daha fazla görüldüğü tespit edilmiştir.

Geleneksel tıbbın büyük üstatları, uyuşturucu, sigara, alkol bağımlılığı gibi eğilimlerin altında iyi çiğnememekten kaynaklanan açlığın yattığını, psikolojik rahatsızlıkların temelinde de iyi çiğnememe realitesinin yattığında hemfikirdir.

İyi çiğnenmemiş yemek, karaciğer, dalak, safra ve kalbe büyük bir ağırlık yükler. Ayrıca lida diyetine de zarar vermektedir. Bu merkezler de o tür hastalıkların kaynağıdır zaten. Çünkü bu organların durumu ruhsal dengeyi doğrudan etkiliyor. Çoğu insanın cinnî sandığı birçok hastalığın, ağır kan deveranından kaymaklandığını eski tabipler sık sık vurgulamışlardır.

İyi çiğneme lida diyetinin temelidir. İyi çiğneme ile kötü bir besinin zararlarından kurtulmak dahi mümkündür. Hatta birçok islam tıp alimi, sadece iyi çiğnemekle, hazımsızlık, yüksek kan şekeri, mide, barsak, karaciğer, dalak rahatsızlıklarından kurtulmanın mümkün olduğunu ifade etmişlerdir.


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.