Ekim 2011 için Arşiv

Lida ile Sağlıksız Yaşam Sona Eriyor!

Pazartesi, 31 Ekim 2011

Lida ile sağlıksız yaşam sona eriyorLida hapı kullanıcılarımızdan birtanesinin yorumu üzerine gerçekten gurur duymuş bulunuyoruz. Yıllardır bütün çabalarına rağmen kilo veremediğini denediği hiç bir uygulamanın işe yaramadığını ve bu durumdan dolayı hayat küstüğünü anlatırken çok duygulandık. Fakat lida zayıflama hapları’ nı tanıdıktan sonra hayatının değiştiğini ve kendisine güveni geldiğini anlattı.

Etkili ve sağlıklı bir ürün olması lida hakkındaki düşüncelerimi kat kat yükseltmiştir. Önceleri lida zayıflama hapı kullanan arkadaşlarıma kızıyordum. Fakat şimdi çok pişmanım lida form hapı’ nın bu kadar etki sağlayacağını hiç düşünememiştim. Asıl beni üzen şişman olmam değildi. Çevremden sıkça duyduğum fazla kilolu olmak ömrü kısaltıyor sözü moralimi altüst ediyordu.

Artık korkularımı yendim ve lida zayıflama hapını denedim. Şuan çok huzurlu bir hayat sürüyorum. Mutlaka herkesin kullanması gerektiğini düşünüyorum.

İşte bütün bu nedenlerden dolayı, devletlerin artık sağlık politikalarını değiştirmeleri ve işe mutfağından, yani deyimin tam anlamıyla doğrudan doğruya mutfaktan başlamaları gerek. Mutfakta başlatılacak bu kitlesel sağlık devrimi, kısa sürede, kişilerin bedeninde ve ruhunda tamamlanacaktır.

 kitap boyunca sizlerle başarılı diyet hikâyeleri paylaştım. Hepsi, tek tek, sağlıklı yaşam adına çok güzel örnekler. Bu kitabın diyet partneriniz olmasını umarken, hikâyesini paylaştığım kişilerin de birçok konuda zihninizi aydınlatmasını, motivasyonunuzu artırmasını, tıkandığınız noktalan tek tek açmasını ve beslenme bilinci edinirken size yardımcı olmasını diliyorum.

Fakat beslenme bilinci dediğimiz şeyin kişiselliği aşan bir yönü de olduğu kesin. Çünkü beslenme bilinci, zayıflama amacını aşan bir bilinçtir. En önemlisi de, sağlığı kapsayan bir bilinçtir. Sağlıksa, kitap boyunca gördüğümüz gibi, nesilden nesle aktarılışıyla ya da mutfaktan başlayışıyla, sadece kendimizi etkilemediği gibi, sadece kendi seçimlerimizden de etkilenmez.

Masajla Zayıflamada Lida Kapsül

Pazar, 30 Ekim 2011

Piyasada bulunan ürünlere baktığınızda, ne kadar doğal olduklarını, ne kadar gerçek yağ özü içerdiklerini anlamak ve karar vermek içinMasajla zayıflamada lida kapsül renkleri kullanabilirsiniz. Örneğin, masaj içeren bir lavanta karışımı ve diğer rahatlatan yağlar için karışım parlak mavi ya da koyu yeşil değil, nötr renklerde olmalı. Masaj lida kullanımı sırasında çok önemli bir yere sahiptir.

Eğer banyo sırasında kullanabileceğiniz sizi canlandıracak bir yağ istiyorsanız, o zaman parlak pembe ya da turuncu renklere bakmanız, sizi banyo yapmaktan daha çok neşelendirecektir! Bu, bu tip ürünlere yer yok anlamına gelmiyor. İnsanlar aromaterapi ürünlerinin daha çok farkına varmaya başladı; bu yağlar harika hediyeler olabilir ve eğer duş almanızı ya da masaj yapmanızı sağlıyorlarsa pek çok faydası var demektir. Masajla zayıflama yöntemi sık kullanılan genel zayıflama yöntemleri arasında yer almaktadır. Masajla zayıflama ve lida kullanımı etkili zayıflama yöntemleri arasında yer alır.

Böyleyken eğer yağ özlerini özel, terapi amaçları için kullanmak istiyorsanız, o zaman saf yağ özlerini taşıyıcı ya da esas yağlarla birlikte kullanmanız gerekir.

Yağ özlerinin yaklaşık yüzde 99′ u parlak ve açık san bir renge sahiptir; bazıları koyu turuncu olabilir (örneğin, portakal ve mandalina) ve bazıları çok açık, hemen hemen transparan (lavanta) renktedir. Yağların çok azı ya da genel olmayan bir takım yağlar renkli olarak tabir edilirler (Mavi papatya inanılmaz derecede koyu mavidir, hemen hemen mürekkep rengindedir.). Bu yağlar lida diyet kapsülü kullanımı sırasında rahatlıkla tüketilebilir.

Her gün kullandığınız yağların çoğu, açık sarıdır. Taşıyıcı ya da esas yağlar da öyledir ve sarıdan kahverengiye doğru değişir. Üzüm tohumu yağı açık yeşil ve fındık yağı çok koyu kahverengidir. Ama hepsi doğal ya da nötürdür. Doğal ürünlerle zayıflama için esansiyel yağlar ve lida kapsül tercih edilebilir.

Standart Diyetlere Lida’ yla Son

Cumartesi, 29 Ekim 2011

Karbonhidratlar, vücuda enerji sağlayan besin öğelerinden biridir. Fazla tüketimi sonucunda oluşan kilolar için lida kapsül kullanmanızıStandart diyetlere lida yla son tavsiye ediyoruz. Karbonhidratlar, besinlerimizde en çok bulunan besin öğesidir. Ayrıca karbonhidratlı besinler hayvan beslenmesi için de önemlidir.

Normal diyet alan yetişkinlerde günlük enerjinin %55-60’ı karbonhidratlardan sağlanır. Daha fazlasını lida kullanımı sırasında tavsiye etmiyoruz. Size hızlı kilo verdirecek sağlıklı bir diyet zihinde başlar ve midenizde devam eder. Karbonhidratlar, karbon, oksijen ve hidrojenlerden oluşmuş organik bileşiklerdir. Bu üç elementin sayısına, birleşme düzenine ve insanın yararlanma durumuna göre çeşitli yapıda ve isimde karbonhidratlar vardır.

Bunlara, basit şekerler de denir. Karbon, hidrojen ve oksijenden oluşmuş hidrolizle daha küçük birimlere ayrılmayan moleküllerdir. Şeker tüketiminin fazla olması sonucu oluşan obeziteye önlem almak için lida kapsül kullanımı gerekmektedir. Doğada en çok bulunanların yapısında 6 karbon vardır ve heksozlar diye anılır.

Ayrıca beş, dört ve üç karbonlu monosakkaritler de vardır. Monosakkaritler molekül yapısının özeliğine göre aldozlar ve ketozlar diye iki genel grupta toplanır. Besinlerde serbest olarak en yaygın bulunan monosakkaritler 6 karbonlu heksozlardır.

Dekstroz ve üzüm şekeri adı da verilir. İnsan organizmasında serbest halde kanda bulunmaktadır (normal durumda kandaki düzeyi 100 mi kanda 6580 mg civarındadır). Ençok bulunduğu yiyecekler üzüm ve üzümden yapılan yiyecek ve içecekler ile baldır.

Diğer meyvelerde de bulunur. Bu meyveleri lida form hapı kullanımı sırasında fazla tüketmemenizde fayda var.Eczanelerde saf glikoz satılır. Şekerlemeler içerisine konur. Kompleks karbonhidratların bileşiminde en çok bulunan monosakkarittir. Bunların hidrolizi ile glikoz oluşur.

Vücudunuzu Arındırmak için Lida

Cuma, 28 Ekim 2011

Vücudunuzu arındırmak için lidaSize zor gibi görünen, yararlı bir asistanın size eşlik etmesi bana çok hoş bir düşünce olarak geliyor. Bu asistan zayıflama sırasında lida form hapı olacaktır. Bir fikriniz var ve bunun nasıl geliştirileceğini bilmiyorsanız, fikirleri sizin için değerli olan birilerini bulun ve onlardan yardım isteyin.

Yardım talebinde bulunmak zor olabilir, ama birinden yardım istemek, o kişinin kendini iyi hissetmesini sağlar. Onlara bir amaçları olduğu hissini verir; bilgi ya da deneyimlerine başvurmalarını sağlar; gururlarının okşanmasını sağlar ve birilerine yardım edebilecekleri anlamına gelir. Yediğiniz sağlıksız gıdalarla beraber vücuda giren aşırı toksik yüke karşı lida kapsül kullanmak yerinde olacaktır. Sizde lida kullananların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Kendi kendinize bir şeyler yapmaya çalışmak yorucu ve negatif olabilir; yardım alarak hareketlenmek, canlanıp coşmanızı sağlayabilir. Fakat zayıflamak artık lida daha kolay. Korkak olmayın yardım talebinde bulunun ve bunun diğerlerini ne kadar iyi hissettirdiğini görün. Birileri sizden yardım istediğinde, bunun sizi ne kadar iyi hissettirdiğine dikkat edin.

Yardım talebinde bulunursanız sadece talebinize karşılık alırsınız ve bu ciddi bir şekilde hayatınızı kolaylaştırır! Eğer kilo vermek de zorlanıyorsanız lida kapsül’ den yardım isteyebilirsiniz. İçinizi temizlediğinizde kendinizi canlanmış, temizlenmiş, tamamen arınmış ve parlamış, hayatınızla yüzleşmeye hazır hissedersiniz.

Oruç tutmak mümkün olduğunca çabuk bir şekilde arınmış bir size kavuşmanızı sağladığı için kısa bir süre içinde yemeiçme konusundaki aşırılıklardan da kurtulursunuz.

Oruç tutmak yüzyıllardan beri çok yaygın ve iddialar içinizi tamamen temizlemenin bir yolu olduğu konusunda birleşiyor. Oruç hiçbir şey yememek ve yalnızca su içmek anlamına geliyor. Gerçekten ne yaptığınızı ve nasıl hissettiğinizi bilmiyorsanız, bu vücudunuz için bir şok anlamına gelir ve çok tehlikeli olabilir. 48 saatten fazla oruç tutmamanızı öneririm.

Kilo Verme Takıntısına Lida’ yla Son

Perşembe, 27 Ekim 2011

Kilo verme takıntısına lida yla sonHemen herkes formda olmanın ve genç görünmenin hayalini kurar. Genç görünmek ve formda olmak lida incelme hapı ile artık hayal değil. Her yıl diyet programlarına, yazılara ve uyduruk ürünlere milyarlarca dolar harcanıyor, ama siz vücut kimyanızın nasıl çalıştığını bilmeden kendi gayretlerinizi sabote etmiş olursunuz. Hatta bu gayretlerinizde hem sağlığınıza zarar veriyor hem de vücudunuzun daha çok yağ biriktirmesine neden oluyor olabilirsiniz. Bu tip yağ birikmelerine lida kapsül ile önlem almanız mümkündür.

Kilo vermek bir takıntıdır, ancak insanlar, bu sorunla baş etmek için kapsamlı, bilimsel yönergelerden yoksunlar. Obezite oranları hızla yükseliyor. Bu oranı düşürmek lida ile sizin elinizde. Sağlıklı şekilde hızlı olarak kilo vermek için taze meyve tüketin ve lida zayıflama kapsülü kullanın. Amerikalılar, endüstriyelleşmiş dünyadaki en hasta insanlar arasındalar ve yaşam süresi de giderek azalıyor. Zayıflama diyet ve programları bizi hüsrana uğrattı, çünkü besinsel ve bilimsel hiçbir temele dayanmıyorlar.

Bu yazıdaki modern bilim pek çok insan tarafından bilinmiyor, çünkü zaten yeni bilimsel verilerin halka ulaşması en az yarım yüzyıl sürüyor. Modern tıp bile henüz bu keşifleri klinik uygulamalara dönüştürmedi. Modern tııbın insanlığa bir hediyesi olan lida zayıflama alanında etkilerini ispatlamıştır.

Ayrıca güçlü ticari çıkarlar göz önünde bulundurulduğunda, sizin gerçekleri ve Amerikan tarzı beslenmenin yarattığı felaketin boyutlarını öğrenmeniz de sakıncalı. Bu çıkar sahipleri, bilgileri uydurma bir bilim ve besin endüstrisi propagandası içine saklayarak sizin bunlara ulaşmamanız için yoğun çaba sarf ediyorlar.


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.