Eylül 2011 için Arşiv

Lida Yardımıyla Ucuza Zayıflayın

Cuma, 30 Eylül 2011

Lida yardımıyla ucuza zayıflayınİnsanlar sürekli, bu sağlıklı yaşam biçiminin, bazılarının karşılayabileceğinden daha pahalı olup olmadığını sorarlar. Oysa ben sağlıklı bir beslenmenin kötü bir diyetten daha ucuza geldiğini fark ettim, kendinizi hasta etmek çok daha masraflı oluyor, insanlar bana beslenmelerinde sağlıklı değişiklikler yaparak mutfak masraflarını yarı yarıya indirdiklerini söylüyorlar. Bu şekilde beslenerek kilo almak yerine lida kullanarak zayıflamak daha ucuza mâl oluyor.

Organik meyveler, sebzeler, fasulyeler, tahıllar ve işlenmemiş yağlar, organik olmayan muadillerinden daha pahalı olabilir, ama sonuçta sağlıklı gıdalardan oluşan bir diyet daha ucuzdur. Bu gıdaları lida form hapı diyetlerinde sıkça tüketin. Diyet sırasında organik gıdalar tüketmek lida ile zayıflamanın kolay yolu olarak görülmektedir. Organik tam tahılların kilosuna ödediğiniz parayla, paketlenmiş, kutu kahvaltılık gevreklerin kilosuna ödediğiniz miktarı kıyaslayın. Bu gıdaları lida kullanımı sırasında diyetlerinizden uzak tutmanızda fayda var.

Sağlıksız işlenmiş gıdaların çok daha pahalı olduğunu fark edeceksiniz. Dondurma, asitli içecekler ve patates cipsi gibi ölümcül, uydurma gıdalar pahalıdır, besin değerleri yok denecek kadar azdır ve hücrelerinize zarar verirler. Onları satın almadığınızda paradan ve sağlığınızdan tasarruf edersiniz. Sağlıklı bir tercih daha pahalı olduğunda bile, yaptığınız yatırıma değer, çünkü hastalanmak çok daha pahalıdır. Aynı şey besin takviyeleri için de geçerli. İçlerinde en pahalı besin takviyesi, ne kadar az ücret ödemiş olursanız olun, hiçbir işe yaramayandır. Kaliteli besin takviyeleri pahalıdır, ama hücrelerinize en çok besini onlar sağlar. En ucuz vitaminlerin hiçbir faydası yoktur ve çoğu toksinler içerir; çoğu vitamin ürünü yetersizliğe ve toksikliğe sebep olur. Bu toksinlerden kısa zamanda kurtulmak istiyorsanız lida kapsül kullanımına düzenli olarak devam etmelisiniz.

Gebelikde En Sık Karşılaşılan Problemler

Perşembe, 29 Eylül 2011

Gebelik bir hastalık değildir; bir kadın için çok doğal bir durumdur ve pek çok kadın içinse keyiflidir. Birçok kadın gebelik sırasında Lida inceltici hap kullanmak sakıncalı olabilir. Kadınlar vücut şeklindeki bu büyük değişiklikle nasıl başa çıkacakları konusunda endişelenseler de bu değişimin yavaş yavaş ortaya çıktığını unutmamak gerekir. Karnınızda fark edilir bir tümsek oluştuğunda olasılıkla yeni yuvarlak hatlarınızı hayranlıkla seyrediyor ve o tümseğin daha da büyümesini diliyor olacaksınız!

Benzer şekilde başlangıçta doğum ağrıları ve doğumla ilgili endişeler normal olsa da 9 ay sonra doğum gerçekleştiğinde hiç de o kadar zor olmadığını fark edersiniz. Doğum yalnızca atlatmanız gereken bir olaydır ve bu kadar çok sayıda kadının ikinci çocuğuna hamile kalması, doğumun sanıldığı kadar da kötü bir tecrübe olmadığının kanıtıdır!

Gebelik genel olarak 3 evreye ayrılır; bu evrelere trimester denir. Çok şaşırtıcı da olsa pek çok kadın için en kötü dönem ilk 12 haftadır ve bu dönemde Lida kapsül  kullanmayınız. Dışarıdan bakıldığında görünüşünüz aynı olduğu halde (büyüyen göğüsleriniz dışında) kendinizi çok farklı hissedebilirsiniz.

Bu dönemdeki başlıca sorunlar şunlardır:

  • Yorgunluk, tükenmenin sınırında olmak: Normal bir gün geçirdiğinizde bile saat 20.00’de piliniz bitebilir ve gözünüz yataktan başka bir şey görmeyebilir ve bu yorgunluk Lida tablet kullanmak ile çözülemez, bu nedenle kullanmayınız.
  • Sabah bulantıları: Kadınların yaklaşık yarısında sabah bulantıları olur; bazılarındaysa bu bulantılar çok kötüdür ve gün boyu sürer. Buna karşılık çoğu kadında bu ataklar baş dönmesi ya da bulantının da eşlik ettiği ilk 12 hafta içinde olur.
  • Yiyip içtiklerinize dikkat etme zorunluluğu: iç organların (kalp, akciğerler, beyin), omurganın, kol ve bacakların asıl gelişimi ilk 12 hafta içinde olur. Bu dönem bebeğin, enfeksiyonların yanı sıra alkol ve ilaçların oluşturacağı hasara en duyarlı olduğu aşamadır. Güvenirliğinden emin olmadığınız hiçbir ilacı kullanmayın (bitkisel ilaçlar da dahil) ve size ya da bebeğe zarar verebilecek enfeksiyonları taşıyabilecek besinlerden uzak durun.

TESTLER VE KONTROLLER: Hamile olduğunuzu öğrendikten sonra hekiminizden randevu alın. Acele etmenize gerek yok, 6-7 haftalık bir süre yeterince iyidir, İngiltere’de gebelik sırasında ve sonrasındaki bir yıl içinde reçeteye yazılan ilaçlar ve diş bakımı ücretsizdir, ilk yapılacak inceleme bebeğin erken dönemdeki gelişimini (ve kaç bebek olduğunu!) kontrol etmeye yönelik olan ultrasonografidir. Bu genellikle 11.-12. haftalarda yapılır. Ancak herhangi bir kanamanız olursa ya da daha önceden düşük yaptıysanız daha erken de yapılabilir.

İdeal Bedene Lida ile Bir Adım Daha

Çarşamba, 28 Eylül 2011

İdeal bedene lida ile bir adım dahaİdeal bedenin nasıl olacağını biliyor, imgeleme çalışmaları yapıyor, bu amaç doğrultusunda gereken adımları atıyorsun. Bu adımları lida bitkisel kapsül ile atmanda yarar var. Şimdi “Yeni Sen” olan resmini oluşturma zamanı. Seçtiğin resim çok önemli. Gerçekçi olması gerekiyor. Eğer bir zamanlar, örneğin yirmi yaşındayken elli kilodaysan ve şimdi kırk iki yaşında yetmiş beş kilo isen, yirmi yaşındaki resmini buraya yapıştırmak gerçekçi değildir. Zaten kırk iki yaşında elli kilo olmak hiç de güzel durmaz. Ama 58-60 kilo olduğun bir resmin varsa o resmi ideal bedenin olarak kullanabilirsin. Hayalindeki bu resme kavuşmak lida ile aslında çok yakın. Hayalindeki kiloya kavuşmak için ve ideal beden ölçüleri için lida kapsül kullanmak çok sık tercih edilen bir yöntemdir.

Eğer çocukluğundan beri şişman biri olduysan ve şimdi seksen beş kilo isen, yaşına ve boyuna uygun olan, bedenini beğendiğin “gerçek” bir tanıdığının resmini baş kısmına kendi yüzünü yapıştırarak kullanabilirsin. (O rötuşlu fotoğraflardaki görünüşleri kendilerine bile benzemeyen model, film yıldızı fotoğrafını kullanamazsın.) Bu hedefe giden doğru adımlar lida kapsül ile beraber atılmalıdır.

Senin bedenin özgün. İdeal kilona uygun bir insanın resmi senin için daha gerçekçi olacaktır. Elbette aynı boyda ve yaşta olan insanların ideal kiloları aynı değildir. Kendi kilonu bedenine danışarak tespit edebilirsin. Bu kiloya ulaşmak için lida kapsül’ den destek almak yerinde bir hareket olacaktır.

Armut, elma gibi adlandırılan beden tipleri var. Bu beden tiplerini değiştiremezsin. Onlar doğuştan getirdiğimiz özellikler. Örneğin kalçan geniş göğüslerin küçükse, istediğin kadar imgele, bir Pamela Anderson olamazsın. Gerçekçi ol, derken bunu kast ediyorum. Bedenin kendi doğasına uygun şekilde incelir; günün son modası bedene göre değil. Bu yıl büyük göğüs moda, bu yıl kısa saç moda, bu yıl mavi, yeşil, mor moda gibi saçmalıklardan uzak durmakta yarar var.

Aşırı Toksik Yüke Karşı Lida

Cuma, 23 Eylül 2011

Aşırı toksik yüke karşı lidaÇoğumuz şu anda aşırı toksik yük evresindeyiz. Aşırı toksik yükünden kurtulmak için lida bitkisel form hapı kullanmak yerinde olacaktır. Giderek daha çok hastalanıyor olmamıza şaşmamalı. Her gün az miktarda toksine maruz kalmak (kahvaltılık gevrekler, diş macunu, şampuan, sabun, parfüm, deodorant, saç boyası, gazeteler, dergiler, egzos dumanları, halılar, yeni yataklar, kuru temizleme ya da duvarları yeni boyanan bir yatak odası) bu kimyasalların sizi hasta edecek boyutta birikmesine sebep olarak, vücudunuzun toksinleri detoksifiye etme becerisini aşacak, hatta etkisiz hale getirecektir. Toksinlere maruz kalan bir bedenin lida kapsül’ e ihtiyacı daha fazladır.

Suni toksinler günümüzde öyle yaygın ki, nerede yaşarsanız yaşayın, ne yaparsanız yapın, onlardan kaçmak imkansızdır. Fakat toksinlerin zararını lida yardımı ile en aza indirmeniz mümkün. Son yüz yıl içinde, çevremize on binlerce yeni, suni toksin kazandırdık ve çevremizi ciddi anlamda değiştirdik. Vücutlarımız genetik olarak, dokularımızda onlardan kurtulabileceğimizden daha hızlı bir şekilde biriken bu seviye ve türde toksinle baş edecek şekilde tasarlanmadı.

Tek sorunumuz çevresel toksinler değildir. Aynı zamanda vücudumuzda da güçlü toksinler oluşturuyoruz. Maruz kaldığımız toksin miktarını azaltmadıkça ve vücudumuzun detoksifikasyon sistemlerini güçlendirmedikçe, hasta olmamız garantidir. Ekstrem seviyede toksik yük ölümlere bile sebep olabilir:

Daha yakın zamanda, araştırmacılar ve doktorlar günlük yaşamlarımızda maruz kaldığımız binlerce kimyasalın uzun vadeli etkilerinin farkına varmaya başladılar. Benim doğduğum yıllarda, bu kimyasalların büyük bir bölümü yoktu. Şimdi ise her yerdeler. Toksik etkilerin engellenmesi için lida kapsül gereklidir.

Öldürücü Diyetlerden Sakının

Cuma, 23 Eylül 2011

Öldürücü sıkı diyetlerden uzak durmalısınız. Sağlığınızı olumsuz yönde etkileyen diyetlere karşı önleminizi almanızda yarar olacağını düşünüyoruz. Fazla kilolarınız varsa sıkı diyet yerine lida kullanabilirsiniz. Lida hapı ile beslenmenizi bozmadan kilo verebilirsiniz.

Sağlıklı bedene sahip olmak istiyorsanız mutlaka bunu başarmanız gerekmektedir. İdeal kilonuza kesinlikle lida sayesinde geleceksiniz. İstediğiniz forma ulaşmanın tek yolu budur. Sizlere genel sağlık hakkında herşeyi açıklayacağız.

Yoksa sıkı diyet yani sürekli aç kalmak organlarınızın zamanla iflas etmesine ve sonrada ölüme sebep olur. Ama lida hapı yağları eriterek vitamin katarak kilo vermenize yardımcı olacaktır. Kendine ait zehirli bir gaz odası yıllar önce, chicago’dan genç bir çift, üç yaşındaki kızları anne’e yardımcı olmamı istediler.

Anne krizler geçiriyordu. En az bir düzine uzman tarafından muayene edilmişti, ama onların tek tavsiyesi, anne’i hasta eden, sadece krizleri bastırmayı hedefleyen ilaçlardı, ancak onlar bile yetersiz kalıyordu. Çaresiz kalan anne ve baba beni, üç bin iki yüz kilometre ötedeki bir yabancıyı aradılar. Doktor olmamama rağmen, yardımımı istediler.

çevresiyle ilgili sorular sormaya başladım. Anlaşıldığı üzere, yaşamının büyük bölümünde, anne anne ve babasının Odasında   bir beşikte  uyumuştu. Krizler başlamadan önce, anne’in yeni yatak odasının boyandığını, duvardan duvara halı kaplandığını, yeni bir televizyon konulduğunu, ayrıca yeni halı ve yatak dahil yeni mobilyalarla döşendiğini öğrendim.

Elbette o yeni yatak odası, sevgi dolu bir anne ve babanın biricik kızlarına verebilecekleri tüm güzellikleri içeriyordu, ama burası aynı zamanda zehirli bir gaz odasıydı! yeni boya, halı, yatak, televizyon ve mobilyalar (formaldehid içeren suntalar), hepsi toksik gazlar yayıyordu. Tipik “yeni boya kokusunu,” “yeni halı kokusunu,” ve “yeni mobilya kokusunu” bilirsiniz.


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.