Temmuz 2011 için Arşiv

Her Yerde Lida’ yla Zayıflama

Pazar, 31 Temmuz 2011

Her yerde lidayla zayıflamaBirazdan bahsedeceğimiz egzersizleri arabada uygulamadan önce bir kez daha, bu egzersizin yapıldığı sırada arabanızın motorunun çalışmadığından emin olmanız gerekmektedir. Bu egzersizleri düzenli olarak yapıp ve Lida kapsül kullanarak hızlı zayıflamanız mümkün.Ve bu hareketi asla araba kullanırken yapmaya kalkışmayın! Sürücü koltu ğuna sırtınız dik gelecek şekilde oturun, kollarınızı öne doğru uzatın ve her iki elinizi direksiyonun dış kenarlarına yerleştirin ve direksiyonu sıkıca kavrayın. Derin bir nefes alın ve tutun, ardından ellerinizi direksiyonun uzağına ters yöne doğru çekmeye çalışın. 6-8 saniye boyunca bu şekilde durun ve rahatlayın. Bu hareketler sonrasında Lida kullanımına deva etmelisiniz. Yakışan kıyafetler için Lida kapsül ve bu egzersizlerin uygulanması en iyi yoldur.

İkinci hareket olarak, sürücü koltuğunda dik oturarak, kollarınızı öne doğru uzatın. Her iki elinizle direksiyonun alt uçla rını tutun ve direksiyonu sıkıca kavrayın. Derin bir nefes alın ve tutun, ardından ellerinizi aşağıya yere doğru çekmeye çalışın, bu şekilde 6 8 saniye durun ve rahatlayın. Bu hareketler Lida diyetlerinde uygulanabilir diyetlerdir.

Üst kol kaslarını geliştirmek selülidin korkunç “çukurlu” deri sinden kurtulmak için önemlidir.Bir kadın kol kaslarını geliştirdiği ve Lida form hapı kullandığı zaman, onun altındaki yağ tabakası kolun üst kısmına yumuşak bir kontur verir, bu, arzu edilmeyen “çukurlu” selülitlerden çok uzak, çekici bir görünüm oluşturur.

Biz kollarımızın ön kısmındaki kasların gelişimini arttırarak başlayacağız. Ellerinizi yan taraflarınıza koyun. Sol kolunuzu bir dik açı oluşturacak şekilde yukarı doğru bükün. Dirsekleriniz bel seviyesinde olsun. Kollarınız birinin elini sıktığınız zamanki konumuna benzer bir şekilde olmalıdır. Sağ elinizi sol belinizin üzerinde tutun ve belinizi kavrayın. Derin bir nefes alın ve tutun. Sağ elinizle aşağı doğru baskı yaparken sol kolu nuzla yukarı doğru baskı yapın. Sol kolunuz egzersiz sırasında hareket etmemelidir. Gerilimi 8 10 dakika boyunca tutun ve rahatlayın. Sonrasında günlük Lida kullanımına devam edin.

Göğüs Kaslarını Geliştirmek ve Lida

Pazar, 31 Temmuz 2011

Göğüs kaslarını geliştirmek için LidaGöğüs kaslarınızı geliştirmek çok önemlidir. Bu kasları Lida bölgesel zayıflama hapı ile sıklaştırarak daha kaslı ve düzgün bir görünüme sahip olabilirsiniz. Göğüs kasları egzersizleri hemen hemen her yerde yapılabilir ve Lida kapsülü her yerde kullanabilirsiniz: ofiste ya da evde ve hatta arabanızın içinde! Bu egzersizleri yaparak Lida ile en düşük kiloya ulaşın.

Her iki elinizi dirsekler bükülü olarak göğsünüzün önünde kenetleyin. Derin bir nefes alın, ardından her iki avuç içinizi mümkün olduğu kadar sıkı bir şekilde birbirine doğru bastırın; 6 8 saniye boyunca bunu sürdürün. Daha sonra nefes vererek rahatlayın. Bunları yaparken Lida desteğini mutlaka almalısınız. Lida kapsül kullanmak zayıflamanızı hızlandıracaktır.

Bu egzersiz yalnızca arabanızda otururken yapılabilir. Ancak motorun çalışmıyor olduğundan emin olmalısınız! Sürücü kol tuğunda öne doğru oturun, kollarınızı öne doğru uzatın, her iki elinizi direksiyonun dış kenarları üzerine yerleştirin ve direk siyonu sert bir şekilde kavrayın. Derin bir nefes alın ve tutun,ardından ellerinizde mümkün olduğu kadar sıkı bir şekilde di reksiyona doğru baskı yapın, 6 8 saniye boyunca böyle durun ve rahatlayın. Sonrasında normal kullanım olarak Lida kullanın.

Eğer tam bir bikini vücut şekline sahip olmak istiyorsanız üst sırt kaslarınızı geliştirmelisiniz. Üst sırt kasları için iki basit eg zersiz bulunmaktadır. Bir kez daha, biz en yaygın durumlar için işyerinizde (ya da evinizde) ve arabanızda yapabileceğiniz eg zersizleri sunacağız.
Bir sandalyeye sırtınız dik olacak şekilde oturun, her iki elini zi sırtınızın arkasına yerleştirin ve sandalyenin kenarlarını sıkı sıkıya kavrayın. Derin bir nefes alın ve ardından her iki elini zi mümkün olduğu kadar sıkı bir şekilde bastırın. 6 8 saniye boyunca böyle durun ve rahatlayın. Üst sırt kasları için ikinci egzersiz diğer yazılarda anlatılmıştır.

Lida ile Zayıflatan Egzersizler

Pazar, 31 Temmuz 2011

Lida ile zayıflatan egzersizlerHer zaman için egzersiz programına boyun egzersizleri ve Lida zayıflama hapı kullanarak başlayın. Bu, tipik bir egzersiz sırasında neredeyse her zaman unu tulan bir şeydir fakat çok önemlidir çünkü bu hareketler kaslara yumuşaklık verir ve çekici boyun konturları oluşmasını sağlar. Bu egzersizleri Lida kapsül ile güçlendirebilirsiniz. Bu egzersizleri uygularken işlenmiş gıdalara dikkat edin.

Uyarı: Boyun incinmesi ya da problemlerini ilişkin bir tıbbi geçmişiniz varsa doktorunuza danışmadan bu egzersizi yapmayın. Ya da bu hareketlerin beyninize doğru olan kan dolaşımını azalttığına dair bir tıbbi bulgu varsa bu egzersizleri yapmaktan kaçının. Eğer egzersiz yapmanıza engel bir durum varsa Lida kapsül ile zayıflamanız mümkün.Tam olarak boyun egzersizleri yapmış olmak için Lida ile beraber gerekli dört temel hareket vardır.

  1. Çeneniz göğsünüze dokunacak şekilde öne eğin, ardın dan başınızı mümkün olduğunca fazla olarak arkaya doğru kaldırın. Hareket boyunca kendinizi zorlamayın. Eğer uzun yıllar boyunca (ya da belki de hiç) bu türden egzersizler yapmadıysanız boyun egzersizlerini yapmak size zor gelecektir. Boyun egzersizlerinin esnekliği bir kaç haftalık düzenli bir egzersiz programıyla yavaş ya vaş artacaktır. Hareketi 5 kez tekrarlayın.
  2. Yukarı doğru bakarken, boynunuzu sol tarafa çevirin ve sol kulağınla sol omzunuza dokunmaya çalışın. Hareket yapmak için kendinizi zorlamayın. Ardından başınızı yukarı doğru kaldırın ve sağ kulağınızı sağ omzunuza değdirmeye çalışın. Hareketi 5 kez tekrarlayın.
  3. Başınız yukarı doğru pozisyondayken, başınızı mümkün olduğu kadar sağa döndürün, rahatlayın ve ardından ters tarafa, sola doğru döndürün. Hareketi 5 kez tekrarlayın.
  4. Başınızı sırtınıza doğru mümkün olduğunca fazla geriye esnetin, ardından hareketi sağa ve daha sonra sola doğ ru tekrarlayın. Sonra yine öne aşağıya ve arkaya doğru esnetin. Hareketi 5 kez tekrarlayın.

Başınızı karşıt yönde arkaya doğru mümkün olduğunca esnetin, ardından tam dönüşümü sağlayacak şekilde sağa doğru döndü rün. Bir kez daha hareketi 5 kez tekrarlayın. Bu egzersizleri uygularken Lida kullanımı zayıflama sürecinizi hızlandıracaktır.

Zayıflatan Lida Hapı

Pazar, 31 Temmuz 2011

Zayıflatıcı özelliği ile Lida kapsülü hem sağlıklı hemde kilo verdirmesi piyasada ciddi anlamda ilgi toplamıştır. Sağlıklı bir şekilde kilo verdiren Lida hapı sayesinde çevremizde artık şişman insan göremeyeceksiniz. Güvenle kullanacağınız Lida haplarını güvenilir ve orjinal olmasına dikkat ediniz.

İdeal kiloya ulaşmada etkisi büyük olan Lida kapsülleri artık adını duyurmayı bırakın insanların ilgisinis kazanmıştır. kıkırdağın (kemikleri koruyan yapı) aşınması ile meydana gelen artritin tedavisinde de etkilidir. Msm’nin diğer bir sülfür bileşeni olan ve ‘artrite derman’ olarak ün yapan glucosamine ile birlikte kullanılmasını öneriyorum. Dengeli beslenme ile Lida kapsülleri ikisibi bir araya gelince iyi iş çıkarmaktadır. İnsanlar bu tamamlayıcıların artrite özgü ağrı, sertlik ve hassasiyeti önemli derecede azaltabildiğini bildiriyorlar.

Msm, yaraların iyileşmesi için de önemlidir. Kolajen oluşumuna katkıda bulunarak yeni cilt üretimine yardımcı olur. Msm alan kişiler, saçlarının ve tırnaklarının güçlendiğini bildirmişlerdir; özellikle kırılan ve soyulan tırnaklara iyi gelmektedir. Kendi deneyimlerime dayanarak saçları kalınlaştırdığını ve parlaklaştırdığını söyleyebilirim.

Faydalı olabileceği alanlar alerjik belirtileri azaltır. Sağlık için Lida ve zayıflık 3 özelliği birleştirirsek ortaya harika bir görüntü çıkacaktır. Artrite bağlı ağrı ve iltihabı azaltır. Yara iyileşmesini hızlandırır. Doğru miktar msm, tablet halinde ya da cilt losyonu olarak bulunabilir. Lida haplarını, günde iki adet 1000 mg’lik tableti yemeklerden önce alın. Losyonu ise günde bir ila üç kez cildinize sürün. Kişisel önerimben daha iyi emilmesi için 1000 mg msm tableti ile beraber cbioflavonoid kompleksi de alıyorum. Alerjiler, parazit en feksiyonları ve idman sonrası kendine daha çabuk gelme gibi durumlar için msm’nin üzerine yoktur.

Nacetyl cysteine (nac) veriler nacetylcysteine (nac), vücut geliştirenlerden tutun da uzun süreden beri hasta olanlara dek herkesin faydalanabileceği yeni ve heyecan verici bir tamamlayıcıdır. Nac, vücutta en çok bulunan antioksidan olan ve neredeyse her hücrenin içinde bulunan glutatyonun öncüsü olan bir amino asittir.

Ucuz ve Etkili Zayıflama Hapı Lida

Perşembe, 28 Temmuz 2011

Zayıflamak için tonlarca para harcamanıza gerek kalmadan kolaylıkla Lida zayıflama hapları ile kilo verebilrsiniz. Kilo vermeye yardımcı tek kapsül olan Lida hapı sayesinde kilo vermeyen insan kalmayacak dengeli beslenme yanında Lida hapını kullanarak daha genç kalabilirsiniz.

Fakat her bünye için yararlı olmayan Lida hapı kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın. Diyet yapmadan spor yapmadan forma girmenin kolay yolu Lida ile tanışmaktır.  ancak eski yunan’ın altın çağında büyük kurtarıcı hipokrat’ın ortaya çıkmasından sonra batıl inançlar, şeytana inanç ve büyü temizlenebildi. Sir nvilliam osler’in de dediği gibi, hipokrat tıp insanını “hayaletlerin kol gezdiği doğunun karanlığından batı uygarlığının parlayan ışığına doğru yöneltmiştir. Her şeyi hem doğaya hem de eski yunan’a borçlu olduğumuz söylenir.

Tıp açısından bu doğrudur. Yunanlılar doğanın en büyük hekim olduğunu biliyorlardı. Hipokrat insanlara, doğanın çalışmalarına nasıl yardımcı olduğunu öğretti, O, hastalığın belli bir nedeni olduğunu, belirli bir yol izlediğini ve çeşitli rejimlerle vücudun hastalıklardan kurtulabileceğini biliyordu.hipokrat aynı zamanda doğa kanunları çiğnememek gerektiğini de biliyordu. Ancak hipokrat’ın bu gelişmiş öğretisi, ortaçağ’da egemen olan büyü, batıl inançlar ve bilgisizlik yüzünden unutulmuştur. Lida hakkında merak edilen herşeyi yazı içerisinde sizler ile payşaştık

Kilise büyücü hekimlerden ve aşiret büyücülerinden etkilendi. Hastalıkların nedeninin vücuda şeytan girmesi olduğu inancının yeniden canlanmasıyla bu inanışa uygun yeni tedavi yöntemleri doğdu: dua, büyü, kutsal kalıtılara yakarış… Hasta ya iyileşir ya da ölürdü; ancak insan vücudunun kendi yaralarını kendi iyileştirme gücü sayesinde, iğrenç karışımlar ıç.r.ldiği, hiç de iyi bakllmadlğl halde hasta sağlığına kavuşurdu. Bu hastalardan çoğunun sağlığına kavuşması, vücudun hastalıklara karş, ortaya koyduğu o üstün savunmanın kanıtıydı aslında olabilir.

Uygar ulusları tehdit eden bulaşıcı hastalıkların salgın olduğu dönemlerde binlerce hasta ölüyordu. Fakat geçtiğimiz yüzyılın ikinci yarısında louıs pasteur ve öğrencileri vücuda girerek hastalıklara neden olan küçük organizmaları keşfedince tıp bilimi bu salgın hastalık kategorisini saf dışı etmeyi başarmıştır.


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.