Haziran 2011 için Arşiv

Orjinal Lida Hapı ile Zayıflama

Perşembe, 30 Haziran 2011

Kilo vermek için yıllardır spor yapıp aç kalarak ve sağlıksız beslenerek kendimizi yıpratıyoruz. Son zamanlarda yapılan hatalar yüzünden yüzlerce insan ölüyor. Son derece kilo vermekte yardımcı orjinal Lida hapı ile zayıflama kısa sürede istediğiniz kiloya ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu son olasılık konusunda çok endişeli değilim, çünkü vücudun homeostaziyi koruma yani tüm karşı güçlere rağmen istediği dengeyi koruma yeteneğine hayranlık duyuyorum.

Demek istediğimi bir örnekle anlatayım. Doğal ve alternatif tıp uzmanları dahil, vücudun asitalkalik dengesi, yani pH için gereksiz yere endişelenen pek çok insan tanıdım. Tükürüklerinin pH değerine düzenli olarak kağıt test şeritleriyl  bakarlar ve herkese alkalinize edici bir diyet” yani hayvani ürünleri çok az olan ya da hiç olmayan, rafine şekeri ve beyaz unu hiç olmayan bir beslenme şekli önerirler. Bu başka nedenlerden dolayı iyi bir beslenme tavsiyesi olabilir, doğru beslenme konusunda yanıldığımız gibi, zayıflama haplarında da yanılmayalım en doğru kararı Lida zayıflama hapı ile verelim. Sağlığımızıda riske atmayalım ama kanımızın ve doku sıvılarımızın asidiyle ya da alkaliğiyle bir ilgisi yoktur. Tükürükteki pH bu değerlerin bir göstergesi değildir. pH temel biyokimya ve fizyolojinin, sinir ve kas hücrelerinin işlevi de dahil olmak üzere önemli bir belirleyicisi olduğundan, vücut işini şansa bırakamaz.

Vücudun homeostatik mekanizması, yiyip içtiklerinizin çeşitliliği de dahil pek çok harici değişkende pH değerini sabit tutmaktadır. Eğer bir bardak limon suyu içerseniz, diş minenizi aşındırabilir ve muhtemelen boğazınızın içini tahriş eder, ama vücudunuzun pH’mı bir nebze bile değiştirmez. Aynı şekilde, yükselen oksidatif strese, enfeksiyona karşı bağışıklık aktivitesinin göstergesi olarak bel bağlamak ayakta kalmak için çok önemli olduğundan, ister havuçtan, ister haptan olsun, ben vücudun ekstra bir yardımcının ya da iki besinsel antioksidanın akıl karıştırıcı etkisini mükemmel bir sonuç elde edebilir. Düzgün bir vücuda ulaşmak için yapmanız gereken tek şey Lida hapını kullanarak bu mutluluğu yaşamak olacaktır. Çünkü Lida hapı ile kilo vermek çok kolay ve güvenilir olması nedeniyle ilgiyi üzerine toplamıştır.

Lida ile Kilo Kontrolü

Pazartesi, 27 Haziran 2011

Lida zayıflama hapı ile kilo vermeniz daha kolay ve aç kalmadan başarabilirsiniz. düzenli kullanım çok önemlidir. dikkat edilirse orjinal lida hapı ile yaza incecik girmek mümkündür. Bu bileşenlerin beslenme şekline eklenmesine karşı olan en son tartışma hepsinin en düşündürücü olanıdır. Şimdiye dek, oksidatif stresi yapıları hasara uğratan, yaşamsal işlevleri bozan ve yaşa bağlı hastalıkların gelişmesini hızlandıran kötü ve negatif bir güç olarak resmettim. Ama aslında serbest radikalleri içeren oksidatif stresin bir başka cephesi daha vardır çünkü vücut diğer hastalıklara, özellikle de enfeksiyonlu hastalıklara karşı korunmak için oksidatif strese bel bağlar.

Aylarca spor yaparak kendilerine zarar verenler için özel güvenilir zayıflama hapı olan Lida hiç bir yan etkisi olmadan ideal kilonuza ulaştıracaktır. Enfeksiyon oksidatif stresi artırır. Ve oksidatif stresteki bu artış genlere mikroplarla mücadele etmek üzere bağışıklık sistemini harekete geçirmeleri için sinyal verir. Bu hareketlenmenin bir sonucu, bölgesel kızarıklık, ateş, şişme ve enfeksiyon bölgesinde ağrı ile kendini gösteren iltihabı tepkidir. Bu değişiklikler o bölgeye kan ve bağışık hücre akımını temsil etmektedir ve rahatsızlık verse de, kesinlikle gereklidir. İltihaplanmanın da, biri pozitif, diğeri negatif iki cephesi vardır.

Ayrıca bu ucuz Lida kapsülü vücudun enfeksiyona karşı savunmasının esası ve iyileşme sisteminin önemli bir parçasıdır; ama doğuştan gelen bağışıklıkta olduğu gibi kendisi de hastalığa sebep olabilir. İltihaplanma vücudun aleyhine dönebileceğinden, kalması gereken yerde kalmalı, bitmesi gereken zamanda bitmelidir. kilo vermekte olan kişiler için özenle hazırlanmış lida hapı tamamen bitkisel içeriklidir. fakat kalp hastalarının kullanması sakıncalı olabilir. Bu yüzden de, karmaşık bir hormon sistemi tarafından sıkı sıkı düzenlenmekte, bazılarınca şiddetlendirilir ken, bazılarınca susturulmaktadır. Sağlık bu muhalif baskıların dinamik dengesine bağlıdır. Eğer iltihaplanma etkili değilse mikroplar hakimiyeti ele geçirirler; iltihaplanma çok ve uzunsa ya da ihtiyaç duyulmadığında olmuşsa, başka türlü hastalıklarla sonuçlanır.

Antioksidan besin destekleri gerçekten de oksidatif stresi azaltırsa, o zaman bağışıklık sistemine savunmaya geçmesini söyleyen sinyalleri bloke ederek bağışıklığın enfeksiyonatepkisini zayıflatabilir. (Bu, basit bir ateş için insanlara aspirin verilmemesi tartışmasıyla aynı şeydir. Vücut ısısının yükselmesi, mikroplarla savaşan hücrelerin etkinliğine yardım eden bir bağışıklık tepkisidir; yapay olarak ateşin düşürülmesi bu hücrelerin işlerini güçleştirir.

Lida Hapı Kilo Verdirir mi?

Perşembe, 23 Haziran 2011

Lida hapı sayesince zayıflayan insanların sayısını saymakla bitiremeyiz. Yağ yakmada başarı sağlayan Lida zayıflama kapsülleri ciddi anlamda ideal kullanım için sağlıklı bir haptır. Hastalığı beyinde iltihaplanma olarak başlar. Romatizmal arterit mafsal romatizmasıve lupus gibi tüm otoimmun hastalıklarda dokularda ve organlarda olan hasar yersiz bir iltihaplanmanın sonucudur. Romatizmal arterit gençlerde daha yaygındır, ama bu iltihaplı hastalıkların çoğu yaşla birlikte daha da yaygın hale gelir; aslında önlemek istediğimiz yaşla bağlantılı hastalıkların çoğunun sorumlusudur.

Oksidatif stresin iki cephesi vardır: Hayatımızın ilk yıllarında, sağlığa karşı dış tehditler için savunma hareketi yaratılmasında vücuda yararlı olabilir; ama biz yaşlandıkça gerek olmadığı zamanda da bu savunmaların sürekli harekete geçirip hasar veren iltihaplara neden olarak giderek zararlı bir hal alır. Kilo vermek için yıllarca uğraşmanıza gerek kalmadı artık Lida zayıflama hapı diyetten kurtarıyor.  Ayrıca sizin için en doğal ve tamamen bitkisel içerikli olan bu hapın zayıflatmada etkili bir performansı olduğu söylenen Orjinal Lida hapının bu söylentilerle kesinlikle alakası çoktur. Nick Lane ve diğerleri bu düzeni “çift etkenli” yaşlanma teorisi diye adlandırırlar. Lane şöyle yazar: Oksidatif stres gençlikte enfeksiyonlardan kurtulmamız için elzem olduğu ve bu nedenle çocuk yapmak üzere hayatta kalmamız olasılığını olumlu etkilediği için, yaşlılıkta kendi zararımıza olduğu halde, doğal seleksiyon tarafından seçilir.

Bu fikir mantıklı olsa da, neden yaşlandığımız sorusuna nihai bir cevap olduğundan pek emin değilim. Burada yazdığım her şey, yaşa bağlı glikasyon son ürünleri hasarı ile proteinlerimizin ve şekerin karamelizasyonu ya da hücrelerdeki lipofuskin birikimi veya oksidatif stresin zehirli etkileri gibi yaşlanmayla özdeşleşen değişiklikleri anlatır.

Peki bu değişiklikler neden oluyor? Örneğin neden eski mitokondri sızıntılı bir hal alarak serbest radikallerin kaçmasına izin verip yersiz bir iltihaplanma başlatıyor?Evimin yanındaki bir ağaç artık yaşlanıyor.Mükemmel şekilli bir Arizona servisi Cupressus arizonica, yaklaşık on sekiz metre yüksekliğinde, maviyeşil yapraklarını hiç dökmeyen, susuzluğa dayanıklı, ağaç uzmanlarının “piramit şeklinde” ya da “çan kulesi şeklinde” dedikleri bir ağaç bu olabilir.

Obez Hastalara Özel Lida Diyeti

Çarşamba, 22 Haziran 2011

Obez grupları hayvansal protein ve yoğun egzersizle güçlenir ve gelişirler. Onlarının sindirim sistemleri antik çağ anılarını hala taşır. İlk ortaya çıkan obez  gruplarının yüksek protein içeren, avcı-toplayıcı beslenme biçimi ve yoğun fiziksel ihtiyaçları, büyük olasılıkla bu ilkel insanları, ılımlı bir ketosis’e yani,metabolizmalarının değişimine itti. Ketosis yüksek protein ve az karbonhidrat içeren çok yağlı bir diyetin sonunda oluşur. Vücut, proteinleri ve yağları, glukoz düzeyini sabit tutabilmek amacıyla şeker yerine kullanılan ketonlara dönüştürür. Ketosis, kalori kaybı ve sabit fiziksel aktivitenin bileşimi, Obez grubunu, insan ırkının devamını sağlayan basit ve sıska bir avlanma makinası haline getirdi.Eskiden beri devam eden bu alışkanlıklardan kurtulma zamanı geldi.Artık kilo vermede devrim niteliği taşıyan Lida diyet hapını kullanarak kısa zamanda kilo verebilirsiniz.Lida size bugüne kadar yaptıklarınızı unutturacak ve Lida ile sağlıklı zayıflamanın zevkini yaşatacak.

Doymuş yağların kanser ve kalp hastalığı riskini arttırması nedeniyle, günümüz diyet tavsiyelerinde çok fazla hayvansal protein tüketilmesi teşvik edilmez. Tabii ki günümüzde tüketilen etlerin çoğu yağlıdır, ayrıca hormonların ve antibiyotiklerin gelişigüzel kullanılmalarıyla kirletilmişlerdir. “Siz yediğinizsiniz” deyişi günümüz şartlarında, iç karartıcı bir anlam taşıyabilir.Sağlıklı otlaklarda yetişmiş hayvanların etlerinin artık giderek daha çok yerde bulunabiliyor olması nedeniyle şanslıyız.  grubu diyetinin başarısı, kimyasal madde içermeyen yağsız etler, balık ve tavuğa bağlıdır.Sindirim sistemleri halen daha bütünüyle uyum sağlayamadığı için, Obez grupları süt ürünleri ve tahılları diğer gruplardan dalıa az tolere edebilirler. En nihayeti bir demet buğdayı veya bir bardak sütü takip edip, yakalayıp öldürmeniz gerekmez. Bu gıdalar, evrim yolumuzun sonuna kadar, beslenme biçimimizde yerini almamıştı.

Diyet Zihinde Başlar

Cuma, 17 Haziran 2011

Konumuz kilo kaybetmek olduğunda, bu fikir bile çoğumuzu korkutabilmektedir. Maalesef, bu durum sizi yeni yıl kararlarınızı gerçekleştirmekten ya da belli bir diyet programını takip etmekten alıkoyuyor olabilir. En güçlü karar mekanizması sizin aklınızdır. Eski alışkanlıklar ve hedef kilonuza ulaşmanız için görünürde imkansız olan görevler, ya diyete başlamanızı engellemekte ya da kısa bir zaman sonra diyeti bırakmanıza sebep olabilir.

Kilo kaybedemediğiniz fikrini aşabilmek için, durumu bir matematikçi edasıyla ele almalısınız. Endişelenmeyin, matematik o kadar basit ki bir çocuk bile bunu çözebilir. Bu problemde Lida zayıflama hapı size büyük ölçüde yardımcı olacaktır.Öncelikle, bir kilogram yaklaşık 7500 kaloridir. Bu değer, fazla görünse de günlük eylemlerinizin 2000 kalori yaktığını düşünürsek, zaten bedeniniz işin büyük kısmını sizin için yapmaktadır.Kaç kilo vermek istiyorsunuz? Eğer dokuz kilo vermek istiyorsanız, gerçekten 70.000 kalori yakmayı hedeflemelisiniz.70.000 kalori, 9 kilodan çok daha korkutucudur ancak haftada 14.000 kaloriyi zaten uyuyarak ve nefes alarak verebildiğinize göre, hedefinizi makul görebilirsiniz. Yapmanız gereken bir kalori takip aracı ve Lida kapsül kullanmaktır. Bu araçlar, internet üzerinden ücretsiz olarak ulaşılabilirler; hızlı bir Google araması yapın ve birini seçin. Takip aracını her gün kullanırsanız, etkili olacaktır. İlaveten, olabildiğinizce dürüst ve doğru olmaya çalışınız. Bu yöntem, yemeği kalorilerinizi düşük tutmak adına eklemeyi unutursanız, geçerli olmayacaktır.

Dokuz kilo kaybetme hedefimize dönecek olursak, eğer bunu 5 aylık bir süreç içinde ele alırsanız amacınızın imkansız olmadığını ve hatta çocuk oyuncağı olduğunu göreceksiniz. Her gün 500 kalorilik kesintiye giderek amacınıza ulaşabilirsiniz. Eğer hafif bir egzersiz rutinine veya Lida tablete başlarsanız, günlük kalori yakma sayınızı 2200’e çıkarabilirsiniz. Günlük 1700 kalorinin altında kaldığınız sürece istediğinizi yiyebilirsiniz ve böylece bir haftada neredeyse yarım kilo verebilirsiniz.


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.