Ağustos 2010 için Arşiv

Zayıflatan Gerçek “Lida Kapsül”

Pazartesi, 30 Ağustos 2010

Lida kapsül insanlık tarihi boyunca keyif almak amacıyla yaygın bir şekilde maddeler kullanılmıştır. Şimdiye kadar geçen binlerce yıllık süre içerisinde, madde kullanımına zaman zaman farklı anlamlar yüklenmiş olsa. da genellikle her toplum ve kültür içinde bağımlılar negatif ayrımcılığa maruz kalmışlardır. Durum böyle olunca bir kişi için, kendisinin bağımlı olduğunu kendisine bile itiraf etmek kolay olamaz. Bağımlının, kendisi için utanç verici olarak algıladığı bu duruma düşmesini, dışarıya yansıtmasa bile kalbinin derinliklerinde, kendine yönelik kızgınlık ve öfkeye döndürmesi kaçınılmazdır. Yani hiç kimse bağımlı olmak istemez, olursa da bu durumdan memnun olmaz.

Lida diyet hapı bağımlı kişiler her zaman kendilerine şu sorulan sorarlar: “Bu kadar istememe rağmen acaba neden bırakamıyorum? “ya da” o kadar çok şey kaybetmeme ve ağır bedeller ödememe rağmen yine neden içmeye tekrar başladım?”. Benzer sorular bağımlıların yakınları için de mevcuttur. “Aslında iyi ve başarılı bir insan olmasına rağmen kendi hayatı ile birlikte neredeyse bizim hayatlarımızın da tamamını mahvettiği halde neden bırakamıyor?”

Lida zayıflama tableti tabii ki, “Neden bırakamıyorlar?” sorusu bilim insanlarının da gündeminde olmuştur. Yapılan bilimsel çalışmalar neticesinde bırakma nedenlerinin kişilerin; iyi veya kötü olmaları, güçlü ya da zayıf iradeye sahip olmaları, yeterli çabayı gösterip göstermemeleriyle ilişkisi olmadığı anlaşılmıştır. Artık “bağımlıların beyinlerinde yanlış giden bir şeylerin olduğu” düşüncesine varılmıştır.

Lida Faydaları ve Kullanıcı Yorumları

Cumartesi, 28 Ağustos 2010

Lida ile genelde orta yapıdadırlar, faaliyetlerini orta bir halde gerçekleştirirler. Sıcak havadan nefret ederler, keskin bir iştah ve sindirimleri vardır. Yani bilgileri orta bir hızla kavrarlar, orta derecede bir hafızaları vardır. Öğün atlayamazlar. Kolay kızarlar ve öfkelenmeye eğilimlidirler. Karakter olarak, öncülük, liderlik özellikleri ve keskin bir karekterleri vardır, genelde keskin veya soğuk yiyecek içecekleri tercih ederler. Her ırka göre değişen saç ve vücut özellikleri vardır. Örneğin Avrupa’da kırmızımsı bir yapı, açık renk kumral saçlar, çiller varken, esmer ırkta da kendine ait özellikler gösterir. Kıl kökü iltihaplarına eğilimleri vardır. İyi konuşmacıdırlar.

Lida diyet hapı düzgün görme, sağlıklı sindirim, dengede ısı, açlık, susama hissi, bedenin yumuşaklığı, kayganlığı, neşe, zekâ olur. Görme zayıflığı, yavaş sindirim, düşük beden ısısı, açlık ve susuzlukta azalma, bedenin yumuşaklığında, nemlenmede azlık, mutlulukta, keyifte, neşede azalma ve donuk bir entelekt söz konusudur. Bozuk görme, çok sert, keskin veya bozuk sindirim, aşırı ısı hatta yanma hissi, aşırı acıkma ve susama, sarımsı bir yapı, kızgınlık, öfke, asabiyet ve aşırı sert, keskin, rahatsız durumda bir entelekt, zekâ.

Lida zayıflama kapsülü yorgunluk, faaliyet, çok konuşma, aşırı düşünme, yüksek mı, ateşe maruz kalma ve vücutta yanma hissi, asit dengesizliği, öfke, kıskançlık, nefret gibi sıcak ve olumsuz duygular, uzun şiire aç kalma; acı, sıcak, ekşi, tuzlu ve yakıcı, aşırı sıcak gıdıları, sigara, tütün, alkol gibi maddeleri fazla miktarda tüketmek Pitta’yı artırır.

Lida ile Bitkisel Zayıflama Yöntemleri

Cumartesi, 28 Ağustos 2010

Lida hapı tarih boyunca insanlar yaşamlarını tehdit eden sağlık sorunlarına karşı mücadele ettiler. Akıl sağlığı yerinde olan hiç kimse kendisini hasta edecek bir durumla karşı karşıya kalmak istemez. Ancak bu durumun da bir istisnası vardır. Bunun “bağımlılık hastalığı” olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü tüm hastalıklarda hastalar iyileşmek ister ve hastalık yapan etmenden uzak durmaya çalışırlar. Halbuki bağımlılık için durum böyle değildir. Her türlü kayıplarına rağmen bağımlıların sadece yüzde 10’luk küçük bir bölümü dışarıdan bir zorlama gelmeden, kendiliklerinden tedavi olmak isterler. Diğerleri ise kafalarını kuma gömmeyi ve hastalıklarını küçümsemeyi ya da inkar etmeyi tercih ederler.

Lida diyet kapsülü çoğu zaman bu hatalı davranışa bağımlıların birinci derece yakınları da eşlik eder ve hastalığı görmezden gelirler. Bu duruma kültürel etmenler ve toplumsal tutumlar neden olabileceği gibi hasta yakınlarının kendi alkol veya uyuşturucu kullanımları veya kişilik özellikleri de neden olabilir. Bağımlılık genetik yükü yüksek olan bir hastalık olduğu için hasta yakınlarında görülme olasılığı yüksektir.

Lida kullananlar özellikle son yıllarda tıp biliminde sağlanan hızlı ilerlemeler sayesinde başta geçmiş dönemlerin en önemli toplum sağlığı problemi olan enfeksiyon hastalıkları olmak üzere birçok hastalıkta yüz güldüren tedavi olanaklarını sağlanmıştır. Tabii ki hastanın tedavi olmayı istemesi ön şarttır. Ancak çağımızın en önemli sağlık problemlerinin başında gelen bağımlılıkta, ekseriyetle hastalar tedavi olmayı istememektedir. Bu durum, bağımlı sayısının yıllar içerisinde artmasına neden olmaktadır.

Bitkisel Lida ve Önemli Etkileri

Perşembe, 26 Ağustos 2010

Lida diyeti ile küvet mi duş mu, hangisini tercih etmeli? Küveti doldurup yıkanmanın en büyük sakıncası, verdiği rahatlamanın uykuya yol açarak beden ısısını yükseltmesidir. Yoksa, karın bölgesinden rahatsızlık çekenlerle hemoroidi olanlar için küvet faydalıdır. Duş uykuyu geçirir ve genel olarak daha iyi bir yıkanma yöntemidir.

Banyodan çıkar çıkmaz vücudu hemen kurulamak gerekir. Saf pamuktan yapılma, tercihen bir Türk işi havluyla bedeni ovalayarak kurulamak dolaşımı hızlandırır
ve enerji verir.

Lida zayıflama hapı kullanırken banyo yaptıktan sonra temiz giysiler giyilmelidir, aksi halde kişi eski titreşimleri ve kokuları giymiş olur. Temiz giysiler giyildiğinde duyulan tazelik hissini, önceden giyilmiş ve yıkanmamış giysilerle almak mümkün değildir. Eğer kişi çıkarttığı giysileri giymek zorunda ise, en azından iç çamaşırlarının temiz olmasına dikkat etmelidir. Ve aynı iç çamaşırını da bir günden fazla giymek doğru değildir.

Birkaç istisnai durum dışında, sağlıklı kalmak için her gün yıkanmak gerekir. Ateşi olan hastalar yıkanmamalıdır. Kulak iltihapları, mide rahatsızlıkları ve kabızlık hallerinde de yıkanmak doğru değildir. Ayrıca sol veya her iki burun deliğinin çalıştığı zamanlarda da banyo yapılmamalıdır.

Lida etkileri yukarıda anlatılanlara ilaveten, bedenin en iyi şekilde çalışabilmesi için bir takım başka temizlik kurallarının da yerine getirilmesi gerekir.

Ayakları Yıkamak: Yemek yemeden önce ve sonra, kişi ellerini ve yüzünü yıkadığı gibi ayaklarını da yıkamalıdır. İster kısa ister uzun bir yolculuktan dönülmüş olsun, ayakkabıları ve çorapları derhal çıkartarak, ayakların ısısının havanın ısısına gelmesi sağlanmalıdır.

Lida Bitkisel Zayıflama Tableti ile Diyet Faktörleri

Çarşamba, 25 Ağustos 2010

Lida zayıflama kapsülü evden kaçtığı için halen daha kendisine kırgın olmasına rağmen bunu hiçbir zaman belli etmemeye özen gösteren babası, annesi ile Aysel’e haber yollatarak damat ile birlikte el öpmeye çağırınca barıştılar.

Birol, sanat okulunu bitirmişti ama iyi bir motor ustası olmasına rağmen kayınpederinin de yardımı ile açtığı tamir atölyesini hiçbir zaman geliştiremedi.

Lida diyet yemekleri çünkü çok iyi bir usta olmasına rağmen genellikle öğle saatlerinde içmeye başladığından muhafazakâr bir çevrede de oldukları için müşterilerce de pek tercih edilmiyordu. Birkaç kere alkollü olarak kendi aracı ile kaza yaptı ve bir seferinde ehliyetine altı ay el konuldu. Daha sonra da atölyesine tamir için bırakılan bir aracı kendi işi bittikten sonra uzak bir semtteki sanayiye boya yapılması için kaportacıya götürürken, direksiyonda bira içerken bir yayaya çarparak ağır yaraladı. Kaza mahallinde aşırı kilolu yakalandığı için çıkartıldığı mahkemede tutuklandı ve altı ay hapiste kaldı. Bütün bu süreç Birol’un ekonomik olarak tamamen tükenmesine neden oldu.

Lida hapı zaten Aysel, çok istemesine rağmen evliliklerinin on yedinci yılında halen anne de olmamıştı. Gittikleri doktorlar eşinin kilo sayısının yetersiz olduğunu söylüyorlardı. Aysel de bunun sorumlusunun kocasının içtiği alkol olduğunu düşünüyordu. Gerçekten de evlilikleri süresince Birol’un vücudundaki tüyler zamanla döküldü, memeleri neredeyse kadın vücudu gibi büyüdü ve testisleri küçüldü. Bu durum da Aysel’in hayatta en çok sahip olmak istediği çocuk sevdasından vazgeçmesine neden oldu.


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.