Temmuz 2009 için Arşiv

Lida ve Lida Kullanımı

Pazartesi, 20 Temmuz 2009

Lida kapsülleri her gün sabahları iki ılık su bardağı ile bir kapsül olarak alınabilir. Lida kapsülü alındıkdan yarım saat sonra kahvalt yapabilirsiniz. Lida kapsülleri kullanım süresi boyunca günlük 2 – 3 litre arasında su tüketmelisiniz. Sıvı ihtiyacınızı çay, gazoz gibi içeçecekler ile gidermeyin. Mutlaka su tiketin.

Uyarı : Lida’yı diyet ve rejim yanında bir destek gerektirmeden zayıflatan bir üründür. Lida kapsül kullanımı süresi boyunca yeme ve içme alışkanlıklarınızı bilinçli olarak kontrol altında tutulması zararlıdır. Lida yanında spor ve egzersiz yapmanız daha hızlı başarı sağlayabilirsiniz.

Lida kullanırken dikkat etmelisiniz. Lida’yı her sabah sadece 1 kapsül almalınız ve yarım saat sonra kahvaltı yapmalısınız. Lida kullanım süresince sabah kahvaltınızı ihmal etmeyin. Eğer kahvaltınızı yapmazsanız mide bulantısı gibi sorunlar baş gösterebilir.

Lida kapsüllerini kullanacağınız zamanlarda kahve ve kafein tüketimini azaltmalısınız. Çünkü kalp çarpıntıları yapabilir. Lida kapsülleri kullanırken fazla alkol kullanırsanız eğer karaciğerde olumsuz etkilere neden olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda ise halsiz kalabilir ve bünyenizin besin ihtiyaçlarını yeteri kadar karşılamazsanız eğer Lida kapsülleri sabah 10.00’dan sonra alındığında kaynaklanmaktadır.
Lida kapsüllerini ilk kullandığını 2 hafta içerisinde ağızda çok fazla kuruluk yapacaktır. Bünyenin alışması için zaman geçmelidir. Bu durum yan etkisi değildir. Su tüketmeniz için verilen oto kontrol sistemidir.  Bu kullanım uyarılarına uyduğunuz sürece Lida kapsülleri herhangi bir sağlık sorunu ve kalıcı yan etki yapmayacaktır. Şikayet alınan çarpıntı durumlarından biriside fazla kahve tüketiminden dolayıdır.

Lida’nın Olumlu Etkileri
–    İştah kesicidir
–    Yağ yakıcı metabolizmayı çalıştırır.
–    Enerji vericidir.
–    Tokluk hissi verir.
–    Zayıflamaya yardımcıdır.
–    Zayıflama kürlerine destek olarak su içme isteği verir.

Lida’nın yan etkilerinden kurtulun
Lida kapsüllerini kullananlarda belli yan etkiler gözlemlenmektedir. Lida’nın yan etkilerini gidermek için sizlere bazı önerilerde bulunacağız. Bunun için öncelikle her gün 3 litre su tüketin. Herhangi bir kronik hastalığı olanlar kullanmamalıdır. En az haftada üç kez yarım saat yürüyüşler yapın. Ayrıca çarpıntı ve uykusuzluk sorunu çekenler için ise günlük çay ile kahve tüketimini kontrol altına almalıdırlar. Öğünlerinizi atlamadan beslenin. Lida kapsülleri kullanan kişilerde ise B12 Vitamin eksikliği görülebiliyor. Bundan dolayı B12 Folik Vitamin desteği alabilirsiniz.

Lida’nın Farkı

Pazartesi, 20 Temmuz 2009

Lida zayıflama kapsüllerinin bu kadar çok tercih edilmesinin nedeni nedir ? Şimdi size bu yazımızda bu konu hakkında açıklama getirelim.

Bugün piyasada bir çok zayıflama ürünü bulunuyor. Bu zayıflama hapları arasında en fazla işlevi olan ve dürüst bir biçimde yapılan zayıflama hapları da bulunuyor. Bu zayıflama hapları arasında gereken bilimsel çalışmalar yapılıyor ve bunun sonucunda ise her ürün çeşitli insan üzerinde yan etkileri de vardır. Bu ürünlerin tercih edilmesinde yüksek olan zayıflama haplarının arasında kendine bir alan bulan ve hala daha bazı ürünle işlevlerinbden dolayı tercih ediliyor. Bizim amacımız ise burada diğer zayıflama ürünlerini kötülemek değil, Lida hakkında doğru bilgiler vermek istiyoruz.

Lida diğer zayıflama ürünlerinden ayıran birçok farkı bulunuyor. Bu zayıflama hapları üretim yerlerine göre Slimming Capsule adı ile piyasaya sürülüyor. Bu zayıflama ürünleri diğer zayıflama haplarına göre tümünden daha fazla satılmıştır. Tüketicinin de beğenisini kazanmıştır.  Bu başarı hiçbir zaman tesadüf değildir.  Lida’yı diğer haplardan ayıran bir çok fark bulunuyor.

Lida bugün bütün ülkelerde satış rakamları ile kendi başarısını kanıtlamıştır. Lida zayıflama kapsülleri tamamen doğal bitki özleri ekstresinden oluşmaktadır. Lida kapsülleri şuan dünya üzerinde pazarlanan ve satılan en etkin zayıflama hapları arasındadır. Ülkemizde ise Lida yaklaşık olarak 3 senedir tercih ediliyor.

Lida Doğal Bir Üründür

Piyasada bol miktarda zayıflama ürünleri bulunuyor. Bu zayıflama  ürünleri arasında sağlığa zararlı olan ürünlerde vardır. Ancak gerçekten işe yarayan zayıflama hapları da vardır. Belli bir klinik çalışma yapılmış ve seviyesi olan zayıflama ürünlerini tercih edin. Bizim amacımız ise almanız gereken ürünler hakkında sağlık açısından bilgi vermektir.

Lida zayıflama kapsülleri diğer zayıflama ürünlerinden farklıdır. Lida dünya üzerinde bütün ülkelerde satılıyor ve bitkisel zayıflama ürünler arasında en fazla tercih edilen üründür  Lida Türkiye’de ise yaklaşık olarak üç senedir yüksek satış oranlarını yakalamış durumdadır.

Lida zayıflama kapsüller çok sattığı ve tamamen doğal olduğundan dolayı piyasalarda olmasını istemeyenler tarafından çok kez haksız olarak suçlanmıştır. Lida içinde kimyasal madde olduğu gibi suçlamalar doğru değildir. Lida tamamen doğal bitki ekstresinden meydana gelir.

Lida Kapsülleri nedir ? Lida Nasıl Kullanılır ?

Pazartesi, 20 Temmuz 2009

Lida Çin’in güney bölgesindeki Yunan yerleşiminde uzun yıllardan bu yana yetişen ve bolca kullanılan geleneksel bir bitkidir. Bu bitkiyi ekstrelenmesi ile birlikte tamamen doğal bir üründür. Uzak doğuda senelerden bu yana özellikle de yemeklerde ve zinde kalmak için farklı bitki karışımları ile beraber kullanılmaktadır. Bu bitki karışımları da inanılmaz bitkilere sahiptir. Lida şuanda Uzakdoğu ve ABD’de zayıflama preperatları arasında en fazla satılan bitkisel besin takviyesidir.

Orijinal Lida web sitemiz üzerinde geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

Lida’nın yan etkisi var mıdır?

Lida’nın bugüne kadar bilinen en sık rastlanan yan etkileri arasında , ağız kuruluğu, baş ağrısı,  mide bulanması, kalp atış hızı artması, sinir ve uykusuzluk, kabızlık başlıca yan etkileridir. En çok görülen yan etkileri bunlardır. Bazen nadir olarak meydana gelir. Özellikle de kilosu az olan kişilerde bu yan etkiler daha çok görülmektedir.  Normal durumlarda ilk 3 gün boyunca bu yan etkilere maruz kalabilirsiniz. Ancak metabolizmanız Lida kapsüllerine alıştığında bu yan etkilerden zamanla kurtulabilirsiniz.

Lida Nasıl Kullanılır ?

Lida ürünleri fazla kilolu bireylere göre bir üründür. Lida kapsülleri üretilen fabrika tarafından 3 kutusu 4 ay sürede tüketilmesi şartıyla bu doz sabitlenmiştir. İlk 2 kutu 2 ayda bitmesi gereklidir. 3 kutusu ise gün aşırı olarak kullanılarak 2 ay sonunda bitmeli ve toplam olarak 4 ay içinde 3 kutu tüketilmesi gerekmektedir. Üretici fabrikanın da bu kullanımdan dolayı  15-20 kilogram vermesi hedeflenmiştir.  Uygun bir kiloya 1 kutu lida ile birlikte ulaşan bireylerin 2 kutuyu 3 gün içerisinde kullanarak kilolarının kontrolünü sabitlemesi önemlidir. Verilmiş olan kiloların yeniden geriye alınmaması için belirli doz kullanılmalıdır. Özellikle de ideal kilosuna ulaşan kişilerde kullanıcıların günlük olarak kapsül tüketmesine devam ettikleri de görülmektedir.

Kimler Lida’yı Kullanamazlar ?

Lida’yı emziren ve gebe kadınlar, kalp ve damar hastalıkları olanlar,  hipertansiyon, migren, çekirdek alerjisi gibi sağlık sorunları olan kişilerin kullanmamaları gerekmektedir. Lida’nın herhangi bir yan etkisi görüldüğünde ise kullanımına ara verilmelidir. Lida kullanım süresince gerekmediği zamanlarda başka bir ilaç kullanmamalıdırlar. Lida kullanan kişilerin sağlık sorunları olmamalıdır. Kiloları boydan düşük olan bireyler ise lida kullanmamalıdırlar. Lida yan etkileri bu bireylerde daha fazla olarak görülür.

Orijinal Lida Kanıtı ve Ürün Etkisi

Pazartesi, 20 Temmuz 2009

Lida zayıflama kapsülleri formundaki orjinalliğini sizlere kanıtlamak için gereken bilgileri sizlere vermek istiyoruz…

Lida zayıflama kapsülleri büyük bit yükselme ve tırmanma potansiyeline sahip oılması nedeninde ötürü maliyet olarak da rant güdülmesi amacında olan bazı kişiler tarafınca farklı ülkelerde değişik sahte Lida ürünleri üretebiliyorlar. Sahte olan Lida kapsülleri üreten bu firmaları aşağıda vereceğimiz bazı özelliklere dikkat ederek kolayca ayırt edebilirsiniz.

Orijinal Lida’yı nasıl anlarız?

Lida’yı ayırt etmek için Kunming Dali’nin sahte sürüm raporlarını inceleyin.
Lida kapsüllerindeki taklit edilemeyen mikro hologramları inceleyin ve bu mikro hologram içerisindeki görünür biçimde yazan Genuine yazısını ve üst kısımdaki sadece mikroskop altında gözükebilen genuine yazısı ile üst bloktaki yine mikroskop altında görülebilen Trustseal yazıları bulunur.
GMP logosunu inceleyin.
Lida kutusundaki ürün barkodunu ve yanakta bulunan açıklamaları kontrol edin.
Üründeki nokta vuruşu Dotmakris tekniği ile kutu yanağına basılmış olan ve üretim ile son kullanma tarihlerini inceleyin.
Orijinal Lida kutusundaki ofset baskı teknikleri kullanılarak basılmamıştır. Bundan dolayı da kutunun üzerinde tram göremezsiniz.
Lida iç kapsüllerin blasterleri üzerinde altı farklı dilde yazılmış açıklamalar vardır.

Yukarıda yazan özelliklerden sonra eksiksiz ve tam olan Lida ürünlerini güven içerisinde kullanabilirsiniz.

Lida kutuları üzerinde kelebek resmi bulunan Lida’larda orjinaldir. Bu ürünler ithalat izni alınması esnasında  TKB’nin çıplak kadın figürüne izin vermemesinden dolayı kutu tasarımları da değiştirilmiştir.

Lida’nın Etkisi

Lida kapsülleri içinde beş ayrı bitki ekstresinden oluştuğunu ve bireyleri tok tutarak yemek yeme alışkanlıklarını ve sun tüketimi ile birlikte vücuttaki yağların yakılarak dışarı atılmasını sağlayan mucizevi doğal bir üründür. Lida kapsüllerinin etkisi kullanıcıların kilo fazlası ve metabolizma hareketlerine görede değişkenlik gösterir. Lida ürünleri 4 ve 12 kilogram arasında zayıflamaya yardımcı oluyor. Bazı kullanıcılar ise ilk 1 hafta sonucunda kullanımın etkilerini görebilmektedirler.  Bu değişkenliklerin nedeni ise şüphesiz olarak her insan metabolizmasının dolaşım, boşaltım ve sindirim sistemlerinin eşit hızlarda çalışmamasının nedenir. Bu yüzden kullanımdan sonra etkileri 1 hafta ile 1 ay arasında gösterebilir. Bu kişiden kişiye göre farklılık gösterecektir.

Fazla Kilo Ve Yağlardan Kurtulmak.

Perşembe, 16 Temmuz 2009

İnsan bedeninde fazla kilo ve yağ varsa bunlardan kurtulmanın yolu insan vücudunun büyük bir bölümünü kaplayan doğada canlıların en önemli yaşam kaynağı olan su tüketmektir.Bu çok değerli yaşam kaynağı olan su, kilo vermenin yanında insan vücuduna da büyük oranda yardımcı olmaktadır.En önemli yaşam kaynağı olan bu mucizevi madde ile kolay bir şekilde zayıflanabilmektedir.Kilo vermenin su ile arasında sıkı bir ilişki söz konusudur.Çünkü kilo vermek için ilk olarak yağlardan kurtulmak yağların yakılması gereklidir.Bu da ancak su ve yapılan egzersiz ve spor hareketleri ile mümkün olmaktadır.Birçok insan kilo vermek istediği zaman bol miktarda su içmenin zayıflamaya yararlı olduğunu düşünmektedir.Bazı insanlar ise su içince kilo aldıklarını bile düşünebilmektedirler.Tabi ki yeterli miktarda su içmenin yanında zayıflamak için düzenli beslenmek şarttır.Bunun yanında egzersiz ve spor yapmanın da zayıflamaya etki ettiği asla unutulmaması gereken bilgiler arasında yer almaktadır.

İnsanlar aslında günlük uzmanlar tarafından önerilen 2 litre suyun yarısını bile tüketmemektedir.Bu durum insan vücudu için son derece zararlıdır.Bunun yerine fast food yani ayak üstü yiyecekler tüketerek kilo üstüne kilo almaktadırlar.Bu durumun nedeni bu tür yiyeceklerin çok fazla miktarda kalori içermesidir.Su,kilo vermenin yanında vücuttaki artık ve zararlı maddelerin vücuttan atılmasında da önemli rol oynamaktadır.Tüketilen su sadece vücudun 3/2 sini kaplayan bir madde olarak düşünülmemeli,aynı zamanda suyun içerisinde bulunan mineral maddeler insan sağlığını korumakta ve vücudun temel maddesi özelliğini taşımakla beraber metabolizmanın hızlı bir şekilde ve sorunsuz çalışmasına büyük oranda yardımcı olmaktadır.Vücudumuzdaki tüm besinler kan yoluyla yani su aracılığıyla gerekli yerlere aktarılırlar.İnsan yeterli oranda su aldığı zaman metabolizma hızlı çalışacağından kilo vermekte bu oranda hızlı ve kolay bir şekilde meydana gelecektir.Bu şekilde metabolizma hızlı çalıştığı zaman büyük miktarda kalori tüketileceğinden bu durum yenilen besinlerin meydana getirdiği yağların yakılacağı anlamına gelmektedir.Böylece besinlerin tüketilmesiyle oluşan yağlar yakıldığı zaman kilo verme olayı gerçekleşecektir.İnsan kilo vermiş olacaktır.Metabolizmanın enerji üretiminde kullandığı temel madde yağ olmaktadır.Unutulmaması gereken yağların hızlı bir şekilde yakılması için bol miktarda su içilmesi gerekliliğidir.Tabi ki su tüketmenin yanında spor ve egzersiz yapmanın önemi unutulmamalıdır.Son olarak günde tüketilmesi gereken 2 litre su miktarından çok daha fazla tüketildiği zaman beklenmeyen sağlık sorunlarına yol açacağı unutulmamalıdır.Zayıflamak için temel olarak yapılması gereken dengeli beslenmektir.

Lida kullanıcılarına tavsiyelerimize uymalarını rica ederiz.

Saygılar.


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.